چاپ این خبر

درباره ما

به نام او

سال ۱۳۹۰ بود که اولین پایگاه اطلاع رسانی در شهر طبس شروع به کار کرد و تیر ماه ۱۳۹۳ پایگاه اطلاع رسانی طبس نیوز توانست مجوز خود را تحت نام «پایگاه اطلاع رسانی طبس» به عنوان تنها سایت خبری دارای مجوز فعالیت به موجب ماده ۱۳ قانون مطبوعات و با شماره مجوز ۹۳/۸۳۳۲ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ نماید.

پایگاه اطلاع رسانی طبس بدون هیچ وابستگی به حزب یا گروهی و بصورت مستقل با پشتکار جوانان بی‌ادعا و پرتلاش اداره می‌شود.

هدف این جمع پوشش خلأ رسانه ای شهرستان در فضای مجازی و ارائه آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز شهرستان، استان، کشور و جهان بود و در این راستا این گروه خبری، اخبار شهرستان طبس را بطور کامل تا حد توان پوشش می‌دهد و همچنین این پایگاه اخبار استان خراسان جنوبی و اخبار ایران و جهان را گردآوری و منتشر می‌کند.

پایگاه خبری طبس در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز خواهد کرد چرا که این اصل جزئی از آرمان‌ها و ارزش‌ها در این گروه خبری است.

پایگاه اطلاع رسانی طبس از همه دلسوزان و پیشکسوتان و سایر اقشار متواضعانه درخواست همیاری در همه زمینه‌ها را دارد.

از همه مردم فهیم و خوب شهرستان طبس دعوت می‌کنیم تا مطالب، تحلیل‌ها و یادداشت‌های خود را در قسمت تماس با ما و همچنین قسمت ارسال سوژه به این پایگاه ارسال نمایند.

امیدواریم پایگاه اطلاع‌رسانی طبس بتواند در امر خطیر فرهنگی و مطبوعاتی گام موثری بردارد.

نجفی، صاحب امتیاز و مدیر مسئول

آدرس دفتر پایگاه اطلاع رسانی طبس: طبس- جنب مجتمع تجاری رضوی(پاساژ قدیم)

کد پستی: ۹۷۹۱۷۶۹۳۶۷
تماس: ۰۵۶۳۲۸۲۱۳۶۹
۰۹۱۳۵۳۶۵۴۳۷

Permanent link to this article: http://tabasnews.ir/about-us

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.