چاپ این خبر

آشنایی با نویسنده جوان طبسی که بیش از ۱۰ عنوان کتاب به چاپ رسانده است

آشنایی با نویسنده جوان طبسی که بیش از ۱۰ عنوان کتاب به چاپ رسانده است
طبس نیوز: 

حسین صمدی دارای مدرک دکتری تربیت بدنی و صاحب بیش از ده عنوان کتاب چاپ شده (تالیف و ترجمه) و چند کتاب در حال چاپ می باشد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس، حسین صمدی، نویسنده جوان و موفق طبسی علاوه بر تالیف و ترجمه کتب، دارای تالیف بیش از ده مقاله داخلی و خارجی و طرح پژوهشی در زمینه تربیت بدنی است و در سال های اخیر بعنوان مدرس دانشگاه های مختلف در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده است.

وی در سال ١٣٩٢ بعنوان معلم نمونه یزد و صاحب چند عنوان اول در مسابقات علمی تخصصی و الگوی برتر در استان یزد معرفی شده است.

صمدی در حال حاضر به عنوان مدرس دانشگاه فرهنگیان یزد مشغول به کار است و مجری چند طرح پژوهشی در اداره کل ورزش و جوانان این استان می باشد.

از جمله کتاب های این نویسنده، تربیت بدنی در مدارس، فعالیت های ادراکی حرکتی برای کودکان، مهارت های حرکتی بنیادی، کتاب تمرینات اسلینگ، فوتبال تهاجمی، راهنمای عملی کنزیوتیپ، راهنمای عملی زمان بندی تاکتیکی، پویایی شناسی اکتساب، مقدمه ای بر علم فعالیت ورزشی، تالیف رشد مهارتهای حرکتی بنیادی، برنامه ٢١ روزه تناسب اندام زنان، ویراستار علمی کتاب فعالیت های ادراکی حرکتی برای کودکان، ترجمه کتب ذهن آگاهی در ورزش، روانشناسی ورزشی برای افزایش عملکرد، روانشناسی ورزشی بالینی می باشد.

این مولف که در سال های اخیر همکاری موفقی با انتشارات فراونگ طبس داشته است، چندین کتاب خود را در این انتشارات به چاپ رسانیده و به بازار نشر کشور معرفی کرده است و چند عنوان دیگر هم در این انتشارات در دست چاپ دارد.

علاقه مندان به تهیه کتب این نویسنده موفق می توانند به انتشارات فراونگ طبس مراجعه نمایند.

Permanent link to this article: http://tabasnews.ir/cultural/news-id=35075

2 دیدگاه

  1. ناشناس

    باسلام جای تاسف دارد که چنین نیروهای نخبه ای نباید در پست های کلیدی خدمت کنند…

  2. بنده خدا

    سلام علیکم
    چنین نخبگانی واقعا مایه مباهات طبسی ها هستند. اما سوال من اینه که چرا مسئولین طبس، از چنین پتانسیل های بومی استفاده نمی کنند؟

دیدگاه‌ها غیرفعال است.