طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

سازمان بسیج سازندگی

اجرای بیش از ۱۰ برنامه توسط بسیج سازندگی طبس

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج طبس گفت: بسیج سازندگی طبس با بیش از ۱۰ برنامه در هفته بسیج در خدمت همشهریان خواهد بود.

مهدی شیردل- به گزارش پایگاه خبری طبس‌نیوز، مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج طبس در حاشیه کارگاه اقتصاد مقاومتی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: بسیج سازندگی طبس با بیش از ۱۰ برنامه در هفته بسیج در خدمت همشهریان محترم خواهد بود.

مجید کاظمی افزود: در ۲۹ آبان کارگاه اقتصاد مقاومتی در روستای قدرت آباد در خصوص صنایع تبدیلی افتتاح شد، همچنین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و عرضه محصولات آن در بازارچه میدان پلیکان برپا شد.

وی افزود: امروز نیز برنامه تجلیل از جهادگران برتر در مرکز استان و ارائه میز خدمت در روستای پیستان با حضور مسئولین انجام خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج طبس تصریح کرد: از دیگر برنامه‌ها می‌توان به اعزام تیم دندانپزشکی به روستای نایبند در روز چهارشنبه اول آذر و همایش طلایه‌داران سازندگی و تجلیل از جهادگران و الگوهای موفق اقتصاد مقاومتی در روز چهارم آذر ماه اشاره کرد.

وی عنوان کرد: ارائه میز خدمت توسط دانشجویان دانشکده پرستاری که به صورت رایگان، علاوه بر کنترل قند خون و فشار خون، مشاوره تغذیه و خانواده نیز خواهند داد.

مجید کاظمی گفت: اعزام گروه‌های جهادی یک روزه در طول هفته بسیج از برنامه‌های دیگر بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج طبس در این هفته است.