طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

کارگران خط مقدم تولید هستند

امام جمعه موقت طبس گفت: کارگر خط مقدم نیروی کار و تولید است و باید نیازهای اولیه اش تامین شود تا با دل خوش و فکر آرام بتواند کارها را انجام دهد.

به گزارش طبس نیوز، حجت الاسلام احمد مودب در خطبه های نماز جمعه با اشاره به روز کارگر افزود: هر کس به هر جایی رسید از کار است اگر بیکاری باشد هیچ کشوری رشد نمی کند و اگر به کارگر بی توجهی شود هیچ کاری پیش نمی رود.

وی تاکید کرد: حق، شان و حرمت کارگر باید در حد اعلا حفظ شود و نباید احساس ضعف در کارگر به وجود آید.

وی در بخش دیگری از سخنانش با قدردانی از نیروهای اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان گفت: این نیروها دو وظیفه مهم نظارتی دارند که یکی جلوگیری از توطئه های داخلی و خارجی برای حفظ کیان و امنیت کشور و دیگری نظارت بر مسئولین است.

امام جمعه موقت طبس با بیان اینکه این نیروها چشم نظام و رهبر جامعه هستند، گفت: امروز در جزیره آشوب و ناامنی که برای کشور ما ایجاد شده و چهل سال است که دشمن لحظه ای از توطئه علیه این نظام غفلت نکرده است به فضل و لطف الهی و بیداری این عزیزان از امنیت قابل قبول برخورداریم.

وی تصریح کرد: اگر این نیروها نباشند و نمی بودند دشمن خواب این را می بیند که ناامنی را در داخل ایجاد کند و به اهدافش برسد چون از جنگ رو در رو، خارج، منطقه ای و نیابتی به نتیجه ای نرسیده است.

وی به مناسبت های روز شورا، نیمه شعبان و ولادت امام زمان(عج) و روز خلیج فارس اشاره کرد.