طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

حماسه 9 دی - مردم طبس

فریاد مرگ بر آمریکا در کویر طنین‎انداز شد

مردم آگاه و عزت‌خواه طبس در قالب گروه‌های مختلف حضور پر شور و با صلبتی در راهپیمایی ۱۳ آبان داشتند،شعار مرگ بر آمریکا در کویر پر حماسه طبس طنین انداز شد.

طبس نیوز:مردم آگاه و عزت‌خواه طبس در قالب گروه‌های مختلف حضور پر شور و با صلبتی در راهپیمایی ۱۳ آبان داشتند،شعار مرگ بر آمریکا در کویر پر حماسه طبس طنین انداز شد.

به گزارش طبس نیوز به نقل از فارس،مردم آگاه و عزت‌خواه طبس در قالب گروه‌های مختلف از کسبه و بازاریان، دانش‌آموزان و دانشجویان، طلاب و روحانیان گرفته تا ورزشکاران، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا و مسئولان حضوری چشم‌گیر در راهپیمایی ۱۳ آبان دارند، به طوری که حضور پرشورتر و گسترده‌تر مردم در راهپیمایی امسال نسبت به سال‌های گذشته به طور کامل محسوس است.

  مسیر راهپیمایی در طبس شاهد حضور زنان و مردانی است که با شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان و سر دادن شعارهای ضد استکباری، مشت کوبنده‌ای دیگر بر دهان استکبار و یاوه‌گویان می‌زنند.

این راهپیمایی در شهر طبس از ساعت ۹ صبح از محل میدان قدس آغاز شد که مسیر آن میدان قدس، بلوار امام خمینی، میدان امام خمینی، خیابان شهید محمد منتظری و مسجد جامع بود.

راهپیمایان طبسی امروز با سردادن شعارهای «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده»، «تا خون در رگ ماست، خامنه‌ای رهبر ماست»، «با انسجام و هم‌دلی و وحدت، حتمی بود پیروزی یک ملت»، «ما ملتی غیور و آزاده‌ایم، در حفظ دین و کشور آماده‌ایم» و… بار دیگر حمایت خود از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه را اعلام کرده و با آرمان‌های امام و رهبری تجدید بیعت کردند.