طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

سارق منازل در طبس دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: سارق منازل در حال ساخت با کشف ۳۹ فقره سرقت در شهرستان طبس دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار مجید شجاع افزود: با وقوع چندین فقره سرقت از منازل در حال ساخت شهرستان طبس بلافاصله بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی گفت: چند تیم ویژه از ماموران انتظامی شهرستان طبس برای بررسی موضوع تعیین شدند که با تلاش شبانه روزی و اقدامات پلیسی سارق شناسایی و با هاهنگی مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: سارق دستگیر شده به ۳۹ فقره سرقت اعتراف کرد و تعداد زیادی از اموال سرقتی کشف و با مراجعه مالباختگان پس از شناسایی تحویل مالکان شد.
وی گفت: در بررسی های اولیه پلیس از ساختمان های در حال ساخت مشخص شد اکثر این ساختمان ها فاقد درب ورودی بوده اند لذا به شهروندان توصیه می شود به منظور پیشگیری از جرایمی نظیر سرقت ضمن استفاده از تجهیزات ایمنی و محافظتی از قبیل دوربین مداربسته، پس از دیوارکشی ساختمان حتما نسبت به نصب درب ورودی و انسداد مسیرهای ورودی به ساختمان اقدام کنند.
سردار شجاع افزود: همچنین در صورت مشاهده افراد مشکوک در اطراف اماکن خصوصی بلافاصله موضوع از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به ماموران انتظامی اطلاع داده شود.