طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

سهل انگاری عمومی در حادثه استخر طبس/ مسابقه از کی بپرسم در مورد حادثه استخر طبس !!!

در پی حادثه استخر فجر طبس و غرق شدن یک خانم جوان ۳۴ ساله که هم اکنون نیز در بیمارستان و در شرایط بدی به سر می برد ، شکایتی صورت نگرفته ، دادگستری و نیروی انتظامی پاسخی ندارند، خبرنگاران طبس مانند شرکت کنندگان مسابقه از کی بپرسم به هر مسئول زنگ میزنند و البته مانند توپ فوتبال در این بین پاسکاری می شوند. این درحالی است که استخر فجر طبس همچنان در حال فعالیت است.

به گزارش طبس نیوز ؛ در حادثه استخر طبس یک خانم جوان غرق می شود و امروز پس از گذشت بیش از ۴۸ ساعت از وقوع حادثه در حالی که این خانم در وضعیت مرگ مغزی به سر می برد ، هیچ پاسخی از سوی مسئولان مربوطه داده نشده و اینطور که از شواهد پیداست هیچ گونه پیگیری و اقدام قضایی نیز در این خصوص نشده است.

رییس اداره ورزش -جوانان طبس در گفتگویی تلفتنی با خبرنگار ما اظهار می کند استخر فجر پس از این حادثه ناگوار در حال فعالیت است ، دادگستری و نیروی انتظامی اظهار بی اطلاعی می کنند و می گویند هنوز شکایتی صورت نگرفته، سازمان ورزش -جوانان نیز گویا همچنان از این حادثه بی اطلاع است.

دادستان طبس در پاسخ به خبرنگار طبس نیوز در خصوص این حادثه گفت: در مورد این مطلب هنوز کسی شکایتی نکرده و پرونده ای به دست ما نرسیده است .

حجت الاسلام امیر زارع حسینی افزود: باید اول شکایتی صورت بگیرد تا به موضوع ورود کنیم و ادامه داد: مصاحبه نمی کنم، بهتر است از نیروی انتظامی پیگیری کنید .

فرمانده انتظامی طبس نیز که در حال ماموریت است در پاسخ به خبرنگار ما گفت: در خصوص این مطلب هنوز اطلاعی در دست ندارم.

خبرنگاران طبس در سومین روز حادثه مانند شرکت کنندگان مسابقه از کی بپرسم به هر مسئول زنگ میزنند و البته مانند توپ فوتبال در این بین پاسکاری می شوند. این درحالی است که استخر فجر طبس همچنان در حال فعالیت است.

غرق‌شدگی علت حادثه استخر طبس