طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

طبس نیوز

روایت یک روزنامه لبنانی از حضور نصرالله با لباس نظامی در جمع رزمندگان مقاومت

دیدار اخیر سید حسن نصرالله با رزمندگان این حزب در منطقه بقاع همچنان مورد توجه است به‌ویژه اینکه جنگهای شبانه بین نیروهای این حزب با افراد مسلح گروه‌های افراطی سوری همچنان ادامه دارد.

خبر طبس:دیدار اخیر سید حسن نصرالله با رزمندگان این حزب در منطقه بقاع همچنان مورد توجه است به‌ویژه اینکه جنگهای شبانه بین نیروهای این حزب با افراد مسلح گروه‌های افراطی سوری همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس،پس از مراسم عزاداری بین برخی اهالی بقاع که فرزندانشان را در نبردهای اخیر از دست دادند، یک شب رزمندگان حزب‌الله با دیدن سید حسن نصرالله در لباس نظامی و به‌همراه تعدادی از اعضای این حزب در محل استقرار خود شگفت‌زده شدند.

سید حسن نصرالله با حضور در این محل با مبارزان سخن گفته یادآور شد که توطئه بزرگی علیه مقاومت در جریان است اما رزمندگان در هر منطقه‌ای برای دفاع از خود مبارزه می‌کنند.
دبیرکل حزب‌الله لبنان با تأکید بر اینکه این حزب برای مقابله با ماجراجویی‌های عناصر افراطی و اسرائیلی‌ها آمادگی کامل دارد، پیش‌بینی کرد که جنگ موجود در سوریه سه سال ادامه یابد.

نصرالله: پیروزی از آن مقاومت خواهد بود

وی رزمندگان حزب‌الله را به صبر فراخوانده گفت: “در این مسیر بسیاری به شهادت رسیده یا زخمی شده‌اند اما به هر حال پیروزی از آن مقاومت خواهد بود”، و قولی را که در جنگ تموز (۳۳روزه) داده بود، یادآور شد.

همچنین سید حسن نصرالله خطاب به رزمندگان حزب‌الله به مقاومت اخیر در کشتزارهای شبعا اشاره کرده گفت مقاومت برای پاسخ به هرحمله اسرائیلی در آماده‌باش کامل به سر می‌برد، اما تصور می‌کرد که اسرائیل جرأت نخواهد کرد که که در این مرحله واکنش نشان دهد.

وی تأکید کرد که نباید صحنه نبردهای موجود از جمله تصویر کسانی را که از گروه‌های مسلح به هلاکت می‌رسند، پخش کرده یا تعمیم داد.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان اخیراً در جلسه ویژه و در جمع افسران و نظامیان مقاومت در بقاع حضور یافت و گفت: هر اندازه که رویارویی و فشارها گسترده و زیاد باشد، تصمیم ما مقابله با تکفیری‌ها و تروریست‌ها است.

برای اطلاع کامل از جزئیات بیشتر این نشست و سخنان سید حسن نصرالله در این نشست اینجا را کلیک کنید.

منبع:تسنیم