طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

هنوز امیدوارم به تکواندو بازگردم/ تمرینات MMA را انجام می‌دهم

ملی‌پوش سابق تکواندو گفت: هنوز از این رشته خداحافظی نکردم و امیدوارم به تکواندو بازگردم.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، امید عمیدی، ملی‌پوش سابق تکواندو که به علت دوپینگ چهار سال از فعالیت در این رشته محروم شده، هنوز به کاهش محرومیت خود امیدوار است و دوست دارد به شیاپ چانگ برگردد.

عمیدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص بازگشت به تکواندو اظهار داشت: از تکواندو خداحافظی نکردم و این رشته را فراموش هم نکرده‌ام. شاید تلاش‌های من برای کاهش محرومیت نتیجه داد و توانستم مجددا روزی روی شیاپ چانگ بروم.

وی افزود: هنوز پیگیر کاهش محرومیت هستم و دست از تلاش برنمی‌دارم. برای چندمین بار می‌گویم که به هیچ وجه از داروی نیروزا استفاده نکردم و می‌خواهم از حق خود دفاع کنم. انسان به امید زنده است و کارم را پیگیری می‌کنم و تا ببینم خدا چه می‌خواهد.

عمیدی درباره شایعه حضورش در MMA گفت: فعلا برخی تمرینات MMA را انجام می‌دهم اما هنوز به طور حرفه‌ای وارد این رشته نشدم. باید اول از نظر بدنی آماده شوم و بعد در خصوص مبارزه کردن فکر کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور در MMA با امیر علی اکبری مشورت کرده یا خیر، گفت: خیر؛ هنوز با کسی صحبت نکردم و فعلا فقط تمرین می‌کنم.