طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

برنامه فدراسیون تیر وکمان برای مسابقات ۲۰۱۸ جهانی آمریکا

حضور در رقابت های داخل سالن قهرمانی جهان در آمریکا به عنوان اولین رویداد سال ۲۰۱۸ میلادی در برنامه مصوب فدراسیون تیر و کمان قرار دارد.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرنگار مهر، اگرچه فدراسیون تیر و کمان اعزام تیم ملی به مرحله اول و دوم رقابت های جام جهانی داخل سالن در مراکش و تایلند را از برنامه های اجرایی خود خارج کرد اما شرکت در مسابقات داخل سالن قهرمانی جهان را در دستور کار دارد. 

این رقابت ها به عنوان یکی از اولین رویدادهای تقویم فدراسیون جهانی تیر و کمان در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۲۴ تا ۲۹ بهمن ماه در یانکتون آمریکا برگزار می شود. مسابقات تیروکمان داخل سالن قهرمانی جهان همزمان در دو بخش ریکرو و کامپوند مردان و زنان برگزار خواهد شد. 

فدراسیون ایران نیز در نظر دارد در صورت مهیا بودن شرایط لازم با ترکیب کامل دراین رقابت ها حاضر شود به خصوص اینکه کمانداران ایران به دلیل صادر نشدن ویزای شینگن از حضور در مسابقات جهانی مکزیک (۲۳ تا ۳۰ مهرماه) نیز بازماندند.

به گزارش طبس نیوز به نقل از مهر، آمریکا در حالی محل برگزاری مسابقات تیروکمان قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ میلادی است که مرحله چهارم و فینال فینالیست های جام جهانی داخل سالن نیز در لاس وگاس این کشور برگزار می شود. مرحله چهارم جام جهانی داخل سالن ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه برگزار می شود و فینال فینالیست ها نیز به فاصله یک هفته بعد برگزار خواهد شد.