طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

انتقاد محسن هاشمی از روحانی به دلیل عدم اختصاص بودجه به شهرداری/ گلایه اصلاح‌طلبان از شورای شهر تهران

جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اعضای شورای شهر تهران شب گذشته با حضور احزاب بیست و چهارگانه شورای هماهنگی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اعضای شورای شهر تهران شب گذشته با حضور احزاب بیست و چهارگانه شورای هماهنگی برگزار شد.

در این جلسه که حسین کمالی دبیر کل حزب اسلامی کار، فرج کمیجانی دبیرکل مجمع فرهنگیان، احمد شریف دبیرکل حزب هدی، آذر منصوری عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، محمد سالاری دبیرکل حزب همبستگی و عضو شورای شهر تهران، الهام فخاری عضو شورای مرکزی سازمان عدالت توسعه و عضو شورای شهر تهران، مجید فراهانی دبیرکل حزب ندای ایرانیان و عضو شورای شهر تهران و سعید نورمحمدی عضو شورای مرکزی حزب ولایی ایرانیان و دیگر اعضای شورای شهر حضور داشتند.

اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای شهر تهران مصوب کردند که جلسات دوره‌ای بین این نهاد تشکیلاتی و حزبی و شورای شهر تهران برگزار شود.

پیگیری خبرنگار فارس حکایت از این دارد که حسین کمالی، فرج کمیجانی و دو تن دیگر از دبیران کل احزاب شورای هماهنگی به ارائه نظرات خود در این جلسه پرداختند.

برخی از اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نسبت به زمین ماندن برنامه‌ها و اهداف اصلاح‌طلبان در شهرداری و شورای شهر تهران انتقاد کردند و تأکید داشتند چرا باید در عرض یک سال چند شهردار تغییر کند و در مدیریت‌ها و معاونت‌های شهرداری ثبات وجود نداشته باشد.

اعضای شورای شهر نیز در خصوص بدهی‌های شهرداری به ارائه توضیحات پرداخته و نسبت به انجام برنامه‌ها تأکید داشتند.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران نیز در این جلسه از دولت آقای روحانی به دلیل عدم اختصاص مبالغ وجوهی که در بودجه به شهرداری‌ها اختصاص دارد انتقاد و تصریح کرده که قرار بوده ۵ هزار اتوبوس به شهرداری تهران اختصاص داده شود که هنوز این اتفاق نیفتاده است.

رئیس شورای شهر تهران بر تسریع در امور عمرانی حمل و نقل شهری به ویژه مترو تأکید کرده است.

انتهای پیام/

لینک منبع خبر