چاپ این خبر

دعوت امام جمعه طبس از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت امام جمعه طبس از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن
طبس نیوز: 

امام جمعه طبس گفت: به برکت و شکرانه این نعمت بزرگ انقلاب اسلامی در روز ۲۲ بهمن امسال با حضور گسترده در سراسر کشور در راهپیمایی این روز شرکت بکنیم و مشت محکم به دهان دشمنان مخصوصا دهان گشاد ترامپ دیوانه بزنیم.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز، حجت الاسلام سیدابراهیم مهاجریان مقدم با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب بی نظیر در شرایط آن روز در دنیا بر محورهای ولایت و نظام اسلامی پیروز شد و ۴۰ سال است ادامه دارد و ان شاء الله تا ظهور امام زمان(ع) ادامه خواهد داشت.

وی افزود: به برکت و شکرانه این نعمت بزرگ در روز ۲۲ بهمن امسال با حضور گسترده در سراسر کشور در راهپیمایی این روز شرکت بکنیم و مشت محکم به دهان دشمنان مخصوصا دهان گشاد ترامپ دیوانه بزنیم.

امام جمعه طبس گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی را باید حفظ کنیم و راه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی این است که ارزش های اسلامی روز به روز باید در جامعه پررنگ تر شود و وحدت در جامعه باید گسترده تر شود.

وی ادامه داد: متاسفانه گاهی مشاهده می کنیم بعضی از ارزش های اسلامی مانند حجاب و امثال اینها مقداری در جامعه ما کم رنگ می شود که مسئولین ما باید در این زمینه حساسیت بیشتری داشته باشند.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم بیان کرد: یک جهت پیروزی انقلاب اسلامی وحدت مردم بود و استمرار آن نیز به همین وحدت نیاز دارد و همچنین تبعیت محض از رهبری و ولایت و مقام معظم رهبری که باید همه ما گوش به فرمان ایشان باشیم.

وی با اشاره به سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان طبس گفت: در سفر ایشان مشکلات، خواسته ها و نیاز هایی که برای شهرستان است و کارهای اساسی که باید برای شهرستان انجام شود از جمله نیروگاه زغالسنگی، کارخانه کک و سایر مسائل که قول هایی مناسبی دادند و ان شاء الله این قول ها عملی شود و مشکلات شهر ما کمتر شود.

امام جمعه طبس در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: رئیس جمهور فرانسه قصد کرده است به ایران بیاید و برای آمدن خود چند شرط گذاشته است.

وی افزود: ملاقات با رهبری، برگزاری نشست مطبوعاتی با رئیس جمهور و اعلام این که درباره موشک های ایران حاضر به مذاکره است و سوم پیشنهاد مذاکره سه جانبه با آمریکا، عربستان و ایران از جمله شرط های وی بوده است.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم گفت: در اینجا آقای رئیس جمهور جواب بسیار محکم و مقتدرانه ای به او دادند و مشت محکم به دهان رئیس جمهور فرانسه زدند که از این موضع عزتمندانه و قدرتمندانه آقای روحانی تقدیر و تشکر می کنیم.

Permanent link to this article: http://tabasnews.ir/political/news-id=62761