چاپ این خبر

۱۸۲۷ حامی طرح‌های مختلف کمیته امداد در خراسان جنوبی جذب شدند

۱۸۲۷ حامی طرح‌های مختلف کمیته امداد در خراسان جنوبی جذب شدند
طبس نیوز: 

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه در شب‌های قدر امسال هزار و ۸۲۷ حامی در بخش‌های مختلف جذب شدند گفت: از ابتدای ماه رمضان تاکنون ۲ هزار و ۱۹۳ حامی برای ۲ هزار و ۸۶۱ یتیم در خراسان جنوبی جذب شد.

احمد رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، اظهار داشت: در شب ۲۳ ماه مبارک رمضان ۴۳۹ حامی برای ۵۵۳ یتیم و فرزند نیازمند جذب شدند.

وی با بیان اینکه از این تعداد حامی 302 حامی برای طرح اکرام از ۳۶۴ یتیم جذب شد افزود: برای طرح محسنین نیز ۱۰۲ حامی برای ۱۲۲ فرزند یتیم و نیازمند و برای طرح شفا  نیز ۳۵ حامی برای ۲۶ بیمار جذب شدند.

معاون توسعه مشارکت‌های توسعه مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: در شب‌های قدر امسال هزار و ۸۲۷ حامی برای ۲ هزار و ۱۷۶ یتیم، فرزند نیازمند، طرح‌های محسنین و طرح‌های شفا جذب شدند.

رفیعی افزود: از اول ماه مبارک رمضان تا شب گذشته ۲ هزار و ۱۹۳ حامی برای ۲ هزار و ۸۶۱ یتیم و فرزند نیازمند در خراسان جنوبی جذب شدند.

وی با بیان اینکه این تعداد حامی در ۷۱ پایگاه در داخل استان و دو پایگاه در استان‌های تهران و مشهد جذب شدند گفت: بیشترین جذب حامیان در شب‌های قدر بوده است و تعداد زیادی از حامیان بومی بودند.

معاون توسعه مشارکت‌های توسعه مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی یادآور شد: طرح‌های حامی‌یابی در بخش‌های مختلف کمیته امداد برای حمایت از نیازمندان استان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

Permanent link to this article: http://tabasnews.ir/provincial/news-id=46918