طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

راه‌یابی ۱۵ نفر از مسابقات طبس به مرحله‌ی کشوری

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل اوقاف خراسان‌جنوبی گفت: ۲۵۵ نفر از ۱۱ شهرستان خراسان‌جنوبی در ۱۵ رشته به مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف راه یافتند و همچنین از این تعداد، ۱۵ نفر در مسابقات کشوری حضور می‌یابند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی، منصور هاشمی، مدیرکل اوقاف خراسان‌جنوبی شب گذشته ۲۰ مردادماه طی سخنانی در مراسم اختتامیه چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن اوقاف خراسان‌جنوبی که به میزبانی شهرستان طبس برگزار شد، اظهار کرد: ۲۵۵ نفر از ۱۱ شهرستان استان در ۱۵ رشته به مرحله استانی مسابقات راه یافتند.

وی ادامه داد: همچنین از این تعداد، ۱۵ نفر به مسابقات کشوری راه یافتند و امید ما این است که حداقل ۴ نفر در مسابقات کشوری، رتبه‌های اول تا سوم کسب کنند.

منصوری با اشاره به اینکه برای برگزاری این مسابقات مبلغ ۶۰ میلیون تومان هزینه شد، یادآور شد: هیأت داوران این مسابقات بسیار خبره و حرفه‌ای بودند و برخی از آنان جزو داوران بین‌المللی هستند.

همچنین در این برنامه سعید برقی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان طبس طی سخنانی در مراسم اختتامیه چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن اوقاف خراسان جنوبی که به میزبانی شهرستان طبس برگزار شد،گفت: از آغازین روزهای برنامه‌ریزی برگزاری این مسابقات، تمام امکانات را بسیج کردیم و ۱۱ کمیته تشکیل دادیم، تا این مسابقات به بهترین و شایسته‌ترین نحو برگزار شود.

برقی یادآور شد: باتوجه به برگزاری بسیار موفق این مسابقات، درخواست ما این است که از این پس شاهد برگزاری مسابقات کشوری قرآن در شهرستان طبس باشیم.