طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

ایجاد اشتغال خرد و کارگاه‌های زودبازده در اولویت برنامه‌های بسیج سازندگی خراسان جنوبی است

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه تا کنون در این چند سال پی ریزی‌هایی در بسیج سازندگی استان انجام شده است، گفت: تلاش بسیج سازندگی خراسان جنوبی بر اشتغال، کارگاه‌های کوچک روستایی در مانطق محروم همراه با هم‌افزایی است.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مهدی هنری ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی اظهار داشت: هدف بسیج سازندگی این است که همه با دولت ها و اقشار مختلف مردم برای خدمت رسانی بسترسازی و تلاش کنند.

وی با بیان اینکه باید تعاملات خود را افزایش داده تا موجب رضایت مندی رهبری معظم انقلاب اسلامی شویم، افزود: اشتغال یکی از وظایف بسیج سازندگی است که باید پیگیری شود.

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: با دستگاه‌های اجرایی که متولی اشتغال هستند تفاهم نامه منعقد شده تا با هم افزایی از ظرفیتهای آنان برای اشتغال خرد و کارگاه‌های زود بازده استفاده کنیم.

هنری افزود: تلاش ما بر اشتغال های خرد، کارگاه‌های کوچک روستایی در مناطق محروم همراه با هم افزایی و کمک دستگاه‌های اجرایی است.

وی بیان داشت: کمک به محرومان و گره گشایی از مردم همواره اهمیت زیادی دارد و یکی از مزیتهای بسیج سازندگی نداشتن وابستگی های سیاسی بوده که با تغییر مدیران ودولت ها در خط مشی آنها تغییری به وجود نمی‌آید.

هنری افزود: در چند سال گذشته خدمات بسیار ارزنده توسط زهرایی صورت گرفته و بسیاری از پی ریزیهای اجرایی سازندگی در استان خراسان جنوبی انجام شده که ما باید ادامه دهنده این مسیر باشیم.