طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

۲ دستگاه آمبولانس به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اهدا شد

بیرجند – ایرنا – ۲ دستگاه آمبولانس از سوی بانک ملی ایران به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از ایرنا مدیر امور شعب بانک ملی خراسان جنوبی روز چهارشنبه در آیین اهدای این آمبولانس ها که با حضور مسئولان استانی برگزار شد گفت: این ۲ دستگاه آمبولانس برای ایجاد عدالت اجتماعی و از محل منابع قرض الحسنه به مبلغ سه میلیارد ریال تامین شده است.
حمید دهباشی ادامه داد: بانک ملی سال گذشته برای استفاده هرچه بهتر از منابع قرض الحسنه اقدامات عام المنفعه را در حوزه های مختلف توسعه مدارس، کمک به زندانیان غیرعمد و مسایل بهداشتی انجام داده که اهدای این ۲ دستگاه آمبولانس از کمک های بهداشتی است.
وی گفت: از سال ۹۲ تاکنون مدرسه شهدای بانک ملی با اعتبار سه میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و در آزادسازی زندانیان غیرعمد هم مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال مشارکت شده است.
وی افزود: مشارکت در ساخت مرکز بهداشت به مبلغ یک میلیارد ریال و مدرسه استثنایی ۲.۵ میلیارد ریال از دیگر اقدام های خیرخواهانه بانک ملی در استان بوده است.
مدیر امور شعب بانک ملی خراسان جنوبی با بیان اینکه در این مدت ۲ میلیارد ریال در مدرسه باغشهر اسلامیه فردوس هزینه شده است گفت: ۷۵۰ میلیون ریال هم به مدرسه ای در سرایان اختصاص دادیم که به زودی تامین اعتبار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از ایرنا تفاهم نامه اهدای ۲ دستگاه آمبولانس در سال ۹۵ بین بانک ملی و دانشگاه علوم پزشکی بیرجند منعقد و سال گذشته اقدامات خریداری انجام شد که به علت تامین تجهیزات آمبولانس تاکنون به تعویق افتاده بود.
۳۲۱۵*۳۰۲۸

لینک منبع خبر