طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

معاون رئیس جمهوری: بیرجند شهری تمیز است

بیرجند – ایرنا – معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در نشست مدیران روابط عمومی این سازمان در تهران، بار دیگر از بیرجند به عنوان شهری تمیز یاد کرد.

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ‘عیسی کلانتری’ معاون رئیس جمهوری در نشستی که امروز برگزار شد از مردم بیرجند به عنوان مردمی با فرهنگ بالا در حوزه محیط زیست و از بیرجند به عنوان شهری تمیز یاد کرد.
محمدرضا فروزش افزود: این مراسم با هدف چگونگی فعالیت روابط عمومی های سازمان در فرهنگ سازی و افزایش آگاهی مردم در حوزه محیط زیست برگزار شد که بیرجند به عنوان یک الگو مورد بحث قرار گرفت.
وی بیان کرد: بدون شک این مهم برگرفته از آموزش درست و مشارکت عمومی در حفظ محیط زیست است و زمانی که آموزش به صورت صحیح انجام شود مردم به صورت خودجوش از محیط زیست پاسداری می کنند.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست پارسال نیز در برنامه تلویزیونی سرزمین ما با بیان اینکه آموزش و حفاظت از محیط زیست باید فرهنگسازی و از خود مردم شروع شود، گفت: در شهر بیرجند شما زباله ای روی زمین پیدا نمی کنید و فرهنگ مردم بالاست و این مساله به خاطر فعالیت سخت شهرداری نیست بلکه برگرفته از فرهنگ بالای مردم این شهر است.
۳۲۱۵*۳۰۲۸

لینک منبع خبر