طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

اتحاد ملی راه پیروزی در برابر دشمن است

بیرجند – ایرنا – امام جمعه موقت بیرجند گفت: در تاریخ ۴۰ سال انقلاب اسلامی هر زمان که مردم و نظام ما مورد تهاجم و تهدید قرار گرفتند با همبستگی و اتحاد ملی مقابل تهدید دشمن به توفیق و پیروزی رسیدند.

حجت الاسلام مجید نصیرایی در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان به خبرنگار ایرنا افزود: امروز هم بهترین راه برای اینکه بتوانیم در برابر استکبار ایستادگی کنیم، همبستگی، ولایت مداری و ولایت پذیری است.
وی اظهار داشت: ۱۳ آبان نماد پیروزی جریان مقاومت در ۴۰ سال گذشته و مبارزه با مستکبران است.
امام جمعه موقت بیرجند بیان کرد: ماهیت انقلاب اسلامی بر سلطه ناپذیری بنیان نهاده شده و روز ۱۳ آبان هم برای پاسداشت این هدف بلند هر سال در کشور گرامی داشته می شود.
وی گفت: این راهپیمایی نماد ولایت پذیری ملت ایران در برابر تجاوزگری استکبار جهانی است.
راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی امروز (یکشنبه) همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم به خصوص دانش آموزان، دانشجویان و طلاب در ۱۱ شهرستان خراسان جنوبی برگزار شد.
در بیرجند مرکز خراسان جنوبی، دانش آموزان، دانشجویان، مسئولان، روحانیان و دیگر اقشار مردم با سر دادن شعارهای ضداستکباری مسیر میدان ابوذر تا میدان قدس را پیمودند و تولیت آستان قدس رضوی در پایان این مراسم سخنرانی کرد.
۱۳ آبان سالروز تبعید امام خمینی (ره) از ایران به ترکیه در سال ۱۳۴۳هجری شمسی، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام ( ۱۳۵۸ه.ش) و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی «روز دانش آموز» است.
۷۵۵۹*۳۰۲۸

لینک منبع خبر