طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

۲۱‌ طرح عمرانی در نهبندان افتتاح شد

بیرجند – ایرنا – ۲۱ طرح عمرانی با اعتبار ۱۹ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان همزمان با هشتمین روز از دهه فجر با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی در نهبندان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از ایرنا فرماندار نهبندان روز جمعه در آیین افتتاح این طرح ها گفت: بیش از ۴۰ هزار نفر از مزایای این طرح ها برخوردار شدند و برای چند نفر در شهرستان شغل ایجاد شد.
ماشاءاله کریمان خراسانی بیان کرد: کتابخانه عمومی روستای بیچند، کتابخانه روستای چاهداشی، پروژه بهسازی و بهینه سازی سیستم های گرمایشی به نمایندگی از هشت پروژه، طرح پرورش مرغ گوشتی، روکش آسفالت محور نهبندان – بیرجند، روکش آسفالت محور نهبندان – زاهدان، روکش آسفالت محورهای روستایی به طول ۱۲ کیلومتر، خط انتقال و شبکه توزیع آب قنات روستای همند از جمله طرح های افتتاحی در این شهرستان است.
همچنین دیدار با خانواده شهید محمد کوهگرد در روستای چهار فرسخ و تجدید میثاق با مقام شامخ شهیدان گمنام شهر شوسف از دیگر برنامه های سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی و مسئولان نهبندان در هشتمین روز از دهه فجر بود.
شهرستان نهبندان با ۱۴۰ کیلومتر مرز با افغانستان و ۲۶ هزار کیلومتر مربع وسعت در جنوبی ترین نقطه خراسان جنوبی و ۲۰۰ کیلومتری بیرجند قرار دارد.
۷۵۵۶* ۶۰۵۴

لینک منبع خبر