بازگشت استقلال به صدر با تراکتور

دیدار تیم‌های تراکتور تبریز و استقلال از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال با برتری آبی پوشان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

تیم تراکتور تبریز از هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام تبریز و با قضاوت بیژن حیدری میزبان استقلال بود.
تیم تراکتور که مسعود شجاعی هدایت ان را بر عهده دارد، در بازی مقابل استقلال با ترکیب محمدرضا اخباری، هادی محمدی، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، سعید مهری، مهدی تیکدری، میثم تیموری، وفا هخامنش، حمید بوحمدان، میلاد فخرالدینی و محمد عباس زاده به زمین رفت. همچنین با نظر محمود فکری، رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، محمد نادری، وریا غفوری، مهدی مهدی‌پور، مسعود ریگی، داریوش شجاعیان، شیخ دیاباته، مهدی قایدی و ارسلان مطهری یازده بازیکن استقلال در مصاف با تراکتور بودند.
در دقیقه ۳۸ پس از پاس اشتباه مسعود شجاعی، دیاباته دروازه سرخپوشان تبریزی را باز کرد. نیمه نخست بازی با برتری یک صفر استقلال به پایان رسید.
در دقیقه ۶۰ باز هم خط دفاعی آشفته تراکتور باعث شد پاس ارسلان مطهری با ضربه سر پشت مدافعان به مهدی قائدی برسد و این بازیکن با یک ضربه زمینی گل دوم استقلال را وارد دروازه اخباری کند. ۵ دقیقه بعد از گل دوم، مهدی قائدی پاس گل سوم را به شیخ دیاباته داد و این بازیکن دومین گل خودش و سومین گل استقلال را وارد دروازه تراکتور کرد.
بعد از گل‌های استقلال تراکتور‌ها ۳ تعویض همزمان انجام دادند؛ ورود دژاگه، خانزاده و قلدری به زمین باعث شد تراکتوری‌ها با قدرت بیشتری حمله کنند.
در دقیقه ۸۰ پاس شجاعی، عباس زاده را با مظاهری تک به تک کرد و این بازیکن یکی از گل‌های خورده تراکتور را جبران کرد.
در نهایت این بازی با برتری ۳ یک استقلال به پایان رسید و شاگردان فکری بار دیگر به صدر جدول بازگشتند.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + چهار =