مزایده سراسری شماره ۱۱۱۳ املاک و مستغلات

نخستین مزایده سراسری املاک و مستغلات سازمان جمع آوری و فروش املاک تملیکی در سال جاری برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 بر اساس اطلاعیه روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش املاک تملیکی، آخرین مهلت ارسال پیشنهادات برای شرکت در این مزایده ساعت ۲۴ روز شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ است.

 

در این مزایده ۵۲ واحد مسکونی، ۲۳ باب مغازه، ۸ قطعه زمین، ۶ قطعه باغ و اراضی، ۵ دستگاه آپارتمان و یک واحد صنعتی عرضه می شود.

 

جزئیات این مزایده که با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) و به صورت الکترونیکی انجام می شود در سایت ستاد منتشر و زمان رمزگشایی پیشنهادات نیز ساعت ۱۴ روز یک شنبه ۵ اردیبهشت تعیین شده است.

ضمنا رعایت موارد ذیل الزامی می‌باشد:

۱-برگزاری مزایده صرفا از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می‌باشد و کلیه‌ی مراحل فرایند مزایده شامل پرداخت تضمین شرکت در مزایده (ودیعه)، ارسال پیشنهاد قیمت و رمزگشایی پیشنهادات دربستر سامانه‌ی مذکور انجام می‌پذیرد.

۲-متقاضیان شرکت در مزایده می‌بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی (توکن) با شماره‌های دفترثبت نام ۸۵۱۹۳۷۳۶ و مرکز راهبری و پشتیبانی به شماره‌ی ۴۱۹۳۴ تماس حاصل نمایند و یا به آدرس اینترنتی به نشان setadiran.irWWW.TAMLIKI.IR eauc. مراجعه نمایند.

۳- خریداران محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی سازمان به نشانی WWW.TAMLIKI.IR مراجعه و برای بازدید از املاک مطرح در مزایده استان تهران با شماره تلفن ۴۴۹۰۷۶۰۲ و ۴۴۹۰۳۳۷۲ هماهنگی لازم بعمل آورند.

۴-شرکت کارمندان دولت در مزایده منع قانونی دارد.

۵- متقاضیان محترم جهت اخذ اطلاعات و آگاهی از شرایط و نحوه­ی انعقاد قرارداد به نمایند گی‌های سازمان مراجعه و از املاک مطرح در مزایده بازدید بعمل آورند.

۶-املاکی که دارای شریک مشاعی بوده و همچنین املاکی که فاقد سند مالکیت ثبتی می­باشندتخلیه بر عهده خریدار است و از طریق تنظیم صلح نامه واگذار می­گردد.

۷-همزمان با انعقاد قرارداد با برنده مزایده، در املاکی که فاقد مفاصاحساب شهرداری و اداره امور مالیاتی باشد به برنده وکالت داده می­شود تا ظرف مدت ۲ ماه از تاریخ عقد، ضمن مراجعه به مبادی ذیربط اقدامات لازم جهت اخذ مفاصا حساب­ها و استعلامات مربوطه به عمل آورد. در صورت عدم اقدام در موعد مقرر سازمان مسئولیتی در قبال پرداخت بدهی­ها و خسارات احتمالی نخواهد داشت. هرگاه که مبلغ لازم جهت تسویه مفاصاحساب ماخوذه بیش از مبلغ قرارداد فیمابین باشد سازمان حق فسخ قرارداد را برای خود محفوظ می­دارد.

۸- در فروش اقساطی، برندگان ملزم به پرداخت سود اقساط به میزان سود بانکی مصوب شورای پول و اعتبار در قرارداد‌های فی مابین می‌باشند

۹-حضورمتقاضیان محترم در جلسه رمزگشایی پیشنهادات بلامانع است.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =