نظام حقوق و دستمزد یکپارچه شود

رئیس جمهور منتخب مردم ایران گفت: نظام حقوق و دستمزد باید ملتزم به قانون، عدالت محور و یکپارچه باشد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

“جمشید انصاری” رئیس سازمان امور اداری و استخدامی امروز (سه شنبه) با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، با آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کرد.

انصاری در این دیدار با تبریک انتخاب سید ابراهیم رئیسی از سوی مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از وضعیت نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی و امور و مقررات اداری نهاد‌های دولتی و حکومتی ارائه کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی نیز در این دیدار با انتقاد از تصمیم‌گیری‌های پراکنده و غیرمنسجم در نظام حقوق و دستمزد گفت: وقتی حقوق جمعی خاص بدون مبنای مشخص و شفاف، بی‌ضابطه افزایش یابد، باعث ایجاد تبعات ناعادلانه می‌شود.

رئیس جمهور منتخب با اشاره به ضرورت متناسب سازی حقوق با تورم، بر التزام به قانون، عدالت محور بودن و یکپارچگی نظام حقوق و دستمزد تاکید کرد.

رئیسی همچنین با تاکید بر نقش نظام اداری چابک در پیشگیری و مقابله با فساد و افزایش کارآمدی دولت، طولانی بودن فرآیند‌های صدور مجوز کسب و کار را از جمله عوامل فسادزا در ساختار اداری کشور عنوان کرد.

سید ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با اخذ ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای ماخوذه به رئیس جدید قوه مجریه انتخاب شد.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =