ورود شورای شهر به ترافیک این روزهای پایتخت

عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از مهلت هفت روزه شورای شهر تهران به معاونت حمل و نقل برای بررسی ترافیک پایتخت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

علی اصغر قائمی، عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در مورد وضعیت ترافیک این روز‌های تهران با بیان اینکه وضعیت ترافیک برای ما نیز سوال برانگیز است به گونه‌ای که بعد از آنکه دقایق طولانی در ترافیک مانده‌ایم می‌بینیم که هیچ مانعی وجود ندارد که موجب بروز این ترافیک شود، گفت: جلسه‌ای با مسئولان شرکت کنترل ترافیک در شورای شهر برگزار کردیم و از آنها خواستیم که در مورد وضعیت و چرایی ترافیک تهران توضیح دهند.

رئیس کمیته هوشمند سازی حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه مسئولان اجرایی معاونت حمل و نقل اعلام کردند که مهلتی برای بررسی نقشه‌ها، آمار تردد و دوربین‌ها لازم دارند، افزود: به همین دلیل به آنها فرصت یک هفته‌ای داده شد تا ضمن تحلیل داده‌ها و نقشه‌های ترافیکی تهران در مورد چرایی این ترافیک به ما توضیح دهند.

قائمی در پاسخ به این سوال که آیا زمان طرح ترافیک افزایش می‌یابد یا نه؟ گفت: به نظرم در اصل طرح ترافیک باید بازنگری صورت گیرد، اما اینکه طرح ترافیک چه تغییری باید داشته باشد، سوالی است که باید شورای عالی ترافیک به آن پاسخ دهد.

 

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 14 =