خون شهدا آتش انقلاب را شعله ور می‌کند

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین گفت به شهادت رسیدن محمد دعدس در امتداد سلسله اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین “حماس” در واکنش به شهادت نوجوان فلسطینی ۱۳ ساله در شرق نابلس در کرانه باختری رود اردن گفت: جنبش حماس شهادت “محمد دعدس” نوجوان فلسطینی ۱۳ ساله از اردوگاه الجدید در نابلس را که به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسید، تسلیت می‌گوید. به شهادت رسیدن محمد دعدس به دست نظامیان رژیم اشغالگر، جنایت جنگی همه جانبه بوده و در امتداد سلسله اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین قرار دارد.

قاسم تأکید کرد: این خون‌ها به سوخت آتش انقلاب مردم فلسطین تبدیل خواهد شد که جز با تحقق هدف رها شدن از یوغ اشغالگری، آزادسازی خاک و مقدسات فلسطین و بازگشت به سرزمینشان آرام نخواهد گرفت.

سخنگوی حماس ادامه داد: همچنان از مقامات تشکیلات خودگردان در رام الله تقاضا داریم سیاست هماهنگی امنیتی با ارتش اشغالگر و پیگرد مقاومت را متوقف کنند، چرا که این رفتار آن‌ها رژیم اشغالگر را به تشدید جنایت هایش علیه ملت ما و آخرین نمونه آن به شهادت رساندن محمد دعدس، جسورتر می‌کند.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =