به بازیکنانی مثل طارمی نیاز داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در آستانه بازی با تیم ملی لبنان در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، به تصمیم جنجالی‌اش برای حذف مهدی طارمی واکنش نشان داد.

 به نقل از مهر، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی تیم ملی فوتبال ایران برابر لبنان گفت: از اهمیت بازی فردا باخبریم. می‌دانیم بازی برای هر دو طرف اهمیت زیادی دارد. برای مسابقه آماده هستیم و متمرکز هستیم بهترین نتیجه را بگیریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: بازی سختی در پیش داریم، ولی برای لبنان احترام قائلیم. آن‌ها از سازماندهی خوبی برخوردارند و برای حریفان خود بازی‌های سختی رقم زده اند. از کیفیت خودمان آگاهیم و با حداکثر تلاش می‌توانیم بهترین نتیجه را بگیریم.

خبرنگاری از اسکوچیچ درباره وضعیت مهدی طارمی و غیبت او در این بازی سئوال پرسید. سرمربی تیم ملی ایران در پاسخ، گفت: تیم ملی ایران متعلق به تمام ایرانی‌ها است نه یک بازیکن و مربی. او (طارمی) مطمئنا بازیکن فوق العاده‌ای است و به بازیکنانی نظیر او نیاز داریم، ولی در عین حال ارزش‌هایی هستند که باید به آن احترام بگذاریم.

وی در ادامه درباره شانس تیم ملی ایران برای صعود به جام جهانی تاکید کرد: نمی‌خواهم درباره احتمالات صحبت کنم. کیفیت لازم را داریم. تمرکزمان روی هر بازی پیش رو است. با کیفیتی که داریم می‌توانیم این مسیر را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه − 1 =