بیش از ۱۵ میلیون بسته معیشتی توسط سپاه در سراسر کشور توزیع می‌شود

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: در حال حاضر بیش از ۱۵ میلیون بسته معیشتی در سراسر کشور در حال توزیع در میان مردم کم‌برخوردار و آسیب‌دیده از کرونا است.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از سپاه‌نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در یازدهمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) در حرم مطهر امام راحل اظهار کرد: به برکت تدابیر حکیمانه امام راحل است که گفتمان انقلاب اسلامی را بنا نهاده و به رغم فشار‌ها و توطئه‌های دشمنان با تکیه بر عنایات و تدابیر مقام معظم رهبری وارد چهل و سومین سال پیروزی انقلاب شدیم.

وی گفت: اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کمک به محرومین و مستضعفین بسیار قابل توجه است و در حال حاضر بیش از ۱۵ میلیون بسته معیشتی در سراسر کشور در حال توزیع در میان مردم کم برخوردار و آسیب‌دیده از کرونا است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه ادامه داد: سپاه به سفارش امام راحل (ره) و توصیه مقام معظم رهبری همواره خود را در شادی و غم مردم شریک می‌داند و در تمامی عرصه‌ها ثابت کرده که فدایی مردم است.

سردار شریف با بیان اینکه دشمنان نمی‌توانند سپاه را از فعالیت و تلاش بازدارند، گفت: سپاه در کنار تمامی اقدامات مهم و اثرگذار در سطح ملی برای رشد و شکوفایی کشور، هرگز از ارائه خدمات به مردم در اقصی نقاط کشور غافل نبوده و نیست.

وی در ادامه تصریح کرد: سپاه از تعمیر کوچکترین منبع آب تا بزرگترین سد که منجر به نجات خوزستان شد، فعالیت می‌کند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه الهام‌بخش، روحیه‌بخش و برطرف‌کننده مشکلات است و بستر را برای همه آماده می‌کند، تأکید کرد: یکی از مهمترین مسئولیت‌های سپاه کمک به مردم در تمامی حوزه‌ها است.

سردارشریف با تأکید بر اینکه سپاه راه شهیدان را ادامه می‌دهد، گفت: هر کجا که سپاه برای رفع مشکلات اقدام کرد، پای کارترین دستگاه بود و امروز نیز اعلام می‌کنیم که سپاه آماده است تا دولت مردمی را برای توسعه نظام کمک کند.

وی ادامه داد: نشان می‌دهیم که همانگونه که از مشکلات، فرصت‌های طلایی ساختیم، در فرصت پیش رو نیز این اقدامات را تکرار خواهیم کرد و امیدواریم الگوی خوبی برای نسل جوان باشیم.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: برای تحقق آرمان‌های امام و رهبری تلاش می‌کنیم و لحظه‌ای از کمک به مردم محروم کشور غافل نخواهیم بود.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + پنج =