بزرگترین گردهمایی صنایع غذایی جهان در گلفود دبی؛ برندهای برتر ایرانی پیشتازند

نورنیوز ـ گروه اقتصاد: رویداد گلفود دبی که بزرگترین رویداد سالانه موادغذایی، نوشیدنی و بسته‌بندی منطقه است، یکی از موثرترین نمایشگاه‌های صنعت غذایی و بزرگترین تجمع صنایع غذایی جهان به شمار می‌رود.


در این رویداد بین‌المللی، متخصصان صنعت غذا، تولیدکنندگان، تامین‌کنندگان و خریداران را از سراسر جهان گرد هم می‌آورد تا آخرین فناوری‌ها، نوآوری‌ها، ماشین‌آلات و تجهیزات و ماشین‌آلات وابسته، همچنین نوآوری‌ها در تولید و فرآوری خود را به نمایش بگذارند.


این گردهمایی علاوه بر نمایشگاه، شامل برگزاری سمینارهای تخصصی و کارگاه‌های جانبی نیز هست و مسائل و مشکلات پیش روی صنعت غذا را به صورت تخصصی مورد تحلیل و بررسی قرار داده و راهکارهای جامع را ارایه می‌نماید. 


هر ساله کشورهای صاحب نام در تولید و بسته‌بندی مواد غذایی همچون چین، آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، ترکیه، ایتالیا، امارات متحده عربی، عربستان سعودی، مصر و هند در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.


شرکت‌های معتبر ایرانی همچون زر، دایتی، زرین صنعت خوشبخت، میهن، فرخنده، مکنزی، کارنیال، لینا، لذیذ، سن ایچ، آشنا، آیدین، آناتا، تکدانه، باراکا، لوسی، نادی و مک پا به پای شرکت‌های معتبر بین‌المللی همچون نستله، کوکاکولا، پپسی، مارس، دنون، هاینز، کارگیل و موندلز اینترنشنال در این نمایشگاه حضور فعال و پویایی دارند.


در این نمایشگاه همچنین برترین برندهای مواد غذایی، نوشیدنی و بسته بندی در ۱۶۰۰ غرفه برپا کرده‌اند.


پیش بینی می‌شود بیش از ۴۰ هزار بازدید کننده از ۱۵۰ کشور به نمایشگاه تولید گلفود مراجعه کنند.


یکی از ویژگی‌های کلیدی نمایشگاه امسال برگزاری اجلاس فناوری غذایی با سخنرانی بزرگان صنایع و فناوری غذایی با محوریت نوآوری‌های مهندسی و ایمنی مواد غذایی، کارخانه‌های آینده، اکوسیستم‌های دایره‌ای، مدل‌های مالی مرتبط با پایداری و بازارهای نوظهور است.

نورنیوز

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + نه =