طهمورث، انسیه‌شاه‌حسینی، محمدمهدی سیار و رحیم مخدومی تقدیر شدند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز از برخی هنرمندان عرصه‌های دفاع مقدس با اهدای تقدیرنامه تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس صبح امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن سینمایی وزارت ارشاد برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این مراسم از تعدادی هنرمندان شاخه‌های مختلف هنری تقدیر شد که از آن جمله می‌توان به نام‌های انسیه شاه‌حسینی فیلمساز عرصه دفاع مقدس، جمشید جم خواننده،‌ سیاوش طهمورث بازیگر، کمال‌الدین شاهرخ، مدرس و عکاس دوران انقلاب و دفاع مقدس،‌ نصرالله قادری، هنرمند عرصه تئاتر، علی سلیمانی بازیگر تلویزیون و سینما، محمدمهدی سیار شاعر، مجید فدایی‌منش مدرس انجمن خوشنویسان ایران، داود نیک‌نام خوشنویس کتیبه ضریح امام حسین (ع) و حضرت رقیه (س) و رحیم مخدومی، نویسنده اشاره کرد.

در ادامه این مراسم سیاوش طهمورث پس از دریافت تقدیرنامه خود در سخنانی کوتاه گفت:‌ این مراسم و چنین ارزش‌گذاری‌هایی دلیلی آن است که هنوز این افراد و دوستانی هستند که به یاد شهدا و جانبازان و خانواده شهدا هستند.

وی گفت:‌ به عنوان یک هنرمند در این عرصه انجام وظیفه می‌کنیم و یکی از هنرها زنده نگه داشتن تاریخ است و ما جز این کاری نمی‌کنیم.

انتهای پیام/

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =