برگزاری امتحانات پایانی دانشگاه پیام نور، غیر حضوری

رئیس دانشگاه پیام نور گفت: آزمون‌های پایان نیمسال فعلی دانشگاه پیام نور برای پیشگیری از شیوع کرونا، غیر حضوری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

زمانی در نشست خبری که در سالن همایش‌های این دانشگاه برگزار شد، درباره نحوه برگزاری آزمون‌های پایان ترم این دانشگاه افزود: دانشگاه پیام نور، نخستین بار آزمون‌های پایان نیمسال فعلی خود را به صورت غیر حضوری برگزار می‌کند.

وی گفت: ما نمی‌دانیم چه تعداد از شهرستان‌ها تا موقع برگزاری امتحانات دانشگاه در وضعیت سفید قرار می‌گیرند بنابر این چنین تصمیمی را اتخاذ کردیم و به هیچ عنوان تقویم آموزشی و تقویم برگزاری آزمون‌های پایان ترم این دانشگاه تغییر نخواهد کرد و طبق جدول زمان بندی اعلام شده، انجام می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام نور ادامه داد: این آزمون‌ها و یا ارزیابی پایان نیمسال با محوریت مراکز دانشگاهی و استادان دانشگاه برگزار می‌شود و ما تلاش می‌کنیم که کمیته‌های برگزاری امتحانات، همه هماهنگی‌ها را در مراکز هماهنگ کنند.

 

 زمانی گفت: استادان، این امتحانات را به بهترین شکل، الکترونیکی ارزشیابی می‌کنند و این ارزشیابی هم در زمان تعیین شده شکل می‌گیرد.

وی درباره نحوه برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری گفت: شیوه نامه دفاع از پایان نامه‌های کارشناسی ارشد به آن گونه که باید برگزار شود، به دانشگاه‌ها ابلاغ شد و کل دفاع پایان نامه‌ها به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام نور گفت: خوشبختانه دانشجویان و استادان از برگزاری الکترونیکی دفاع پایان نامه‌ها استقبال کردند و این شیوه نامه در حال اجراست.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.