کرونا فعالیت‌های ورزشی خراسان‌جنوبی را دوباره تعطیل کرد

معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: اماکن و فعالیت‌های ورزشی سه شهرستان با وضعیت قرمز استان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

محسن قطبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بیرجند اظهار داشت: مطابق با مصوبات جلسه ستاد مدیریت کرونا خراسان‌جنوبی تمام اماکن، باشگاه‌ها و فعالیت‌های ورزشی در شهرهای قرمز استان تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام می‌شود.

وی افزود: این مصوبه در شهرستان‌های بیرجند، قاین و فردوس که در وضعیت قرمز قرار دارند، اجرایی می‌شود.

معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه سلامتی ورزشکاران از اهم موضوعات این حوزه می‌باشد، اضافه کرد: تمامی ورزشکاران و به ویژه باشگاه‌های بدنسازی، رزمی و استخرهای شنا با تبعیت از این قانون نسبت به رعایت حفظ سلامتی همشهریان تلاش نمایند.

قطبی تاکید کرد: کمیته بازرسی و تشدید نظارت بر اماکن ورزشی دولتی و خصوصی تشکیل و در صورت عدم رعایت مصوبه ستاد کرونا در استان، با صاحبان اماکن ورزشی و باشگاه‌ها بر اساس ضوابط قانونی به صورت جدی برخورد خواهد شد.

وی یادآور شد: شهرستان‌های طبس، بشرویه، سرایان، زیرکوه، درمیان، سربیشه و نهبندان که در وضعیت نارنجی و شهرستان خوسف نیز در وضعیت زرد قرار دارند مطابق با دستورالعمل ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا به فعالیت خود ادامه دهند.

انتهای‌پیام/۶۹۰۱۴/ج


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.