اخبار ورزشی | از اردوی تیم هندبال زغال‌سنگ طبس تا میزبانی از مسابقات جهت‌یابی شرق کشور

نخستین مرحله اردوی نماینده خراسان‌جنوبی در رقابت‌های قهرمانی هندبال لیگ برتر کشور در سبزوار آغاز شد و خراسان‌جنوبی مهیای میزبانی از مسابقات جهت‌یابی شرق کشور می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، تنها نماینده خراسان‌جنوبی در رقابت‌های لیگ برتر کشور به‌منظور آمادگی هر چه بیشتر و آشنایی با تکنیک و تاکتیک‌ها، در مهد هندبال خراسان‌رضوی اردو می‌زند.

تیم‌ هندبال زغال‌سنگ طبس خراسان‌جنوبی از ۱۸ تیرماه راهی سبزوار شده است تا طی ۱۲ روز ریکاوری در بازی‌های تدارکاتی مهیای حضور مقتدر در ماراتن ملی لیگ‌ برتر هندبال ایران بشود.

خراسان‌جنوبی میزبان مسابقات جهت‌یابی بانوان

میزبانی مسابقات جهت‌یابی شرق کشور در بخش بانوان به خراسان‌جنوبی واگذار شد.

با سفر امانی نماینده انجمن جهت‌یابی کشور به خراسان‌جنوبی و دیدار با «جواد سلیمانی» قهرمان جهت‌یابی جهان و مدیر انجمن جهت‌یابی استان و بازدید از ظرفیت و قابلیت‌های موجود زمینه میزبانی مسابقات قهرمانی بانوان این رشته ورزشی فراهم شد.

این ماراتن منطقه‌ای با حضور جهت‌یابان برتر استان‌های خراسان‌شمالی کرمان، خراسان‌رضوی، سیستان و بلوچستان و خراسان‌جنوبی مرداد ماه امسال در شهرستان بیرجند برگزار می‌شود.

خلبانان خراسان‌جنوبی آسمان شمال کشور را درنوردیدند

خلبانان ورزش‌های هوایی خراسان‌جنوبی در اردوی تمرینی آسمان آبی سایت‌های هوایی شمال کشور را درنوردیدند.

«سمیه زنگویی، رضا هادی‌نیا، علیرضا دانشور و مهدی هادی‌نیا» تیز پروازان‌ پاراگلایدر پرافتخار و مدال‌آور استان هستند که در اردوی‌ یک‌ هفته‌ای خود آخرین تکنیک‌ و تاکتیک‌های ورزش‌های هوایی کشور را به منصه ظهور گذاشتند.

انتهای‌ پیام/۶۹۰۱۴/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =