امنیت در مرزهای شرقی برقرار است/ ادامه فعالیت در بازارچه «ماهیرود»

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: امنیت و آرامش در مرزهای شرقی کشور برقرار است و با اقتدار پلیس و مرزبانان خاطر مردم بابت امنیت مرزها آسوده باشد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار قاسم رضایی پیش از ظهر امروز در بازدید از وضعیت بازارچه مرزی ماهیرود در شرق کشور، اظهار داشت: اخیرا مشکلات امنیتی در کشور افغانستان به وجود آمده  بود که خوشبختانه این مشکلات مرتفع شده و امنیت در مرزهای شرقی کشور برقرار است.

وی از ورود بیش از ۲۰۰ دستگاه کامیون باربری به بازارچه مرزی ماهیرود خبر داد و بیان داشت: هم‌اکنون حدود ۶۰۰ کامیون و تریلی باری در بازارچه ماهیرود در حال تجارت هستند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود: تبادل تجاری به روال عادی در این بازارچه برقرار است و با تعدادی از تجار افغانستانی صحبت شد که از وضعیت امنیتی راضی بودند و از مرزبانان جمهوری اسلامی ایران تقدیر کردند.

رضایی تصریح کرد: با اقتدار پلیس و مرزبانان خاطر مردم بابت امنیت مرزها آسوده باشد و نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران با روحیه بالا و نشاط همراه با اقتدار از مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه اجازه بی‌نظمی و بر هم زدن نظم و امنیت عمومی کشور را به دشمنان ایران نخواهیم داد، خاطرنشان کرد:  در کنار روال عادی تجارت در بازارچه مرزی ماهیرود مرزبانان غیور جمهوری اسلامی ایران با اقتدار در حال انجام وظیفه هستند و با روحیه بالا و جهادی اوضاع امنیتی را مدیریت می‌کنند.

انتهای پیام/۳۰۳/ح/ی


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + چهار =