انهدام کاروان موتوری مسلح مواد مخدر در خراسان‌جنوبی

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس خراسان‌جنوبی در مناطق کویری شهرستان خوسف یک کاروان موتوری قاچاقچیان مسلح مواد مخدر منهدم و ۲ شرور مسلح به هلاکت رسیدند

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار ناصر فرشید ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: اطلاعاتی مبنی بر تحرک اشرار مسلح و کاروان موتوری قاچاقچیان مواد مخدر در بخش‌های کویری شرق استان خراسان‌جنوبی دریافت شد.

وی با بیان اینکه با پیگیری‌های انجام شده این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت، بیان داشت: شب گذشته تیم‌های عملیاتی یگان تکاوری امام حسین(ع) دیهوک با اجرای طرح‌های عملیاتی اطلاعاتی و شناسایی دقیق تردد و تحرکات قاچاقچیان مواد مخدر، یک کاروان موتوری اشرار مسلح به استعداد ۳ دستگاه موتورسیکلت تیزرو را در محور کویری «خور به خوسف» شناسایی کردند و به راکبان آن‌ها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی افزود: راکبان موتورسیکلت‌ها به اخطار مأموران توجه نکردند و به محض مشاهده مأموران پلیس به سمت آن‌ها تیراندازی کردند که در تبادل آتش بین پلیس و اشرار مسلح ۲ شرور به هلاکت رسید و ۲ موتورسیکلت نیز توقیف شد.

فرشید با اشاره به اینکه با برتری حجم آتش پلیس، قاچاقچیان مواد مخدر با برجای گذاشتن ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر و سلاح و مهمات سبک و سنگین خود با یک موتورسیکلت متواری شدند، تصریح کرد: عملیات پلیس برای دستگیری قاچاقچیان متواری شده ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال بالغ بر ۲۵ تن انواع مواد مخدر در استان کشف شده است، خاطرنشان کرد: پلیس با هوشیاری کامل با هر نوع تحرکی که باعث ناامنی منطقه شود مقابله خواهد کرد و در راه مبارزه با اشرار مسلح و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طبق قانون بدون هیچ‌گونه اغماضی برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 5 =