نیروهای مسلح شعار «ما می‌توانیم» را ثابت کردند/ تکیه ‌بر توان داخلی راه‌حل مشکلات

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شعار «ما می‌توانیم» را در عمل ثابت کردند.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حسین خسروی‌اسفزار صبح امروز در جمع کارکنان منطقه پدافند هوایی ‌شرق کشور، با بیان اینکه ارتش در دوران ۸ سال دفاع مقدس و پس از آن خوش درخشیده است، اظهار داشت: ارتش در بسیاری از مناطقی که کشور نیاز به کمک فوری داشته در کمترین زمان ممکن با حضور در آن منطقه به کمک مردم رفته است.

وی با اشاره به اینکه امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شعار «ما می‌توانیم» را در عمل ثابت کردند، بیان داشت: عامل اصلی بسیاری از پیروزی‌های نیروهای مسلح در برابر تجهیزات و امکانات دشمنان قسم خورده نظام، خداباوری و توجه به معنویات و آیات قرآن کریم و ولایتمداری بوده است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش نیروهای فداکار و مخلص ارتش در دفاع از حریم اهل بیت (علیهم السلام)، گفت: امروز نقش مؤثر ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح در تأمین امنیت اقتصادی کشور در کنار امنیت سرزمینی بسیار چشمگیر و قابل تقدیر است.

خسروی با اشاره به نقش ارتش در دفاع از کشور در آب‌های سرزمینی و تأمین امنیت کشتی‌های تجاری و سوخت بر کشور، اظهارداشت: ارتش نه فقط امنیت جغرافیایی بلکه امنیت اقتصادی کشور را هم تأمین می‌کند.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام تاکنون شکست‌های متعددی در ابعاد مختلف نظامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خورده‌اند، لذا امروز به دنبال جنگ اقتصادی و زمین‌گیر کردن کشور از این طریق هستند، گفت: نیروی دریایی ارتش تاکنون هزاران کشتی را در آب‌های داخل و خارج کشور تأمین امنیت کرده ‌است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی امنیت اقتصادی کشور را مرهون فداکاری‌های ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح دانست و تصریح کرد: ارتش به دلیل راه درست و طبیعی که انتخاب کرده امروز در کشور در کنار سایر نیروهای مسلح بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است.

خسروی افزود: ارتش در بسیاری از زمینه‌ها از جمله کنترل بیماری کرونا، کمک به سیل‌زدگان در مناطق مختلف، کمک به زلزله‌زده‌ها در مناطق مختلف کشور عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته‌است.

وی با اشاره به اینکه ارتش در دوران دفاع مقدس و پس‌از آن به‌درستی شعار «ارتش فدای ملت» را تبیین کرده‌ و در عمل این شعار را ثابت کرده ‌است، گفت: یکی از صحنه‌های بسیار زیبا در زلزله کرمانشاه فداکاری های فرماندهان و سربازان ارتش بود.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قوای مسلح به‌ویژه ارتش در بحران سیستان و بلوچستان در موضوع آبرسانی به روستاها و کرونا جهادی عمل کرد، گفت: ارتش در هر سنگر و عرصه‌ای که نیاز بوده تاکنون حضور مؤثر و فعال و سریعی داشته است.

خسروی با اشاره به اظهارات برخی دولت‌مردان سابق که حتی آب خوردن مردم را هم به برجام گره زده بودند و می‌گفتند مذاکره می‌تواند حلال مشکلات کشور باشد، افزود: ارتش نشان داد که راهی که فرمانده معظم کل قوا به آن‌ها نشان داده که همان تکیه ‌بر توان و نیروی داخلی است، می‌تواند حلال بسیاری از مشکلات و خودکفایی کامل در بسیاری از بخش‌ها باشد.

وی عنوان کرد: قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران بیش ‌از دولت‌ها تاکنون تحریم بودند اما با تکیه ‌بر توان داخلی و نیروهای متخصص و جوان کشور توانستند در دنیا با آقایی برسند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز پدافند هوایی بالاتر از صیانت از آسمان به آقایی آسمان رسیده‌است، خاطرنشان کرد: صداقت ارتش عامل پیروزی در بسیاری از عرصه‌ها است.

انتهای پیام/۶۷۰۱۵/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 11 =