اهدای ۴۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند «درمیان»

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان درمیان گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس با هدف کمک به خانواده‌های بی‌سرپرست ۴۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند شهرستان درمیان اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از درمیان، جواد مرادی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: یکی از اهداف جمعیت هلال‌احمر گسترش مصادیق خیر و فعالیت‌های خیرین در جامعه است.

وی بیان داشت: در آستانه آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس با هدف کمک به خانواده‌های بی‌سرپرست، بد سرپرست و خرسندی دانش‌آموزان نیازمند تعداد ۴۰۰ بسته لوازم‌التحریر به ارزش ۲۴ میلیون تومان به همت خیر نیکوکار اصفهانی تهیه شد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان درمیان با بیان اینکه هدایت کمک‌های خیراندیشان به سمت گروه‌های هدف و نیازمند و اجرای طرح‌های مورد نیاز به ویژه در مناطق محروم و مرزی از جمله اهداف جمعیت هلال‌احمر است، گفت: هنگامی مهربانی‌ها گسترش پیدا کند و ارائه خدمات به شهروندان توسعه یابد، همه مناطق از عدالت اجتماعی برخوردار و ناهنجاری و نا امنی رنگ می‌بازد.

مرادی ادامه داد: این بسته‌ها در ۱۳ روستای کلاته محمدعلی، کلاته نظر، دونخی، قاسم‌آباد، ماه‌بانو، خورشیدان، میرآباد، سیدآباد، توتگری، درعباس، تخته‌جان، زارگز و گسک این شهرستان توزیع شده است.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − دو =