سفر ۲ روزه «بختیاری» به خراسان‌جنوبی/ اجرای رزمایش توزیع ۸ هزار بسته تحصیلی – طبس نیوز

سفر ۲ روزه «بختیاری» به خراسان‌جنوبی/ اجرای رزمایش توزیع ۸ هزار بسته تحصیلی

«سیدمرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد کشور به منظور بازدید از مددجویان تحت حمایت این نهاد و بررسی وضعیت خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت طی سفری ۲ روزه امروز صبح وارد استان خراسان‌جنوبی شد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، «سیدمرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد کشور به منظور بازدید از مددجویان تحت حمایت این نهاد و بررسی وضعیت خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت طی سفری ۲ روزه امروز صبح وارد استان خراسان‌جنوبی شد.

بختیاری در اولین برنامه ورود به خراسان‌جنوبی با استاندار خراسان‌جنوبی دیدار و در خصوص مسائل استان و اقدامات کمیته امداد امام خمینی(ره) در زمینه‌های محرومیت‌زدایی، اشتغالزایی و نیز روند اجرای سند محرومیت‌زدایی بخش درح شهرستان سربیشه بحث و رایزنی کرد.

بازدید از منازل مددجویان، با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند و همچنین شرکت در جلسه ستاد توسعه خاوران، حضور در شورای زکات استان، بازدید از روند احداث واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد و افتتاح مرکز نیکوکاری اهل سنت از اهم برنامه‌های دو روزه سفر رئیس کمیته امداد کشور به استان خراسان‌جنوبی است.

همچنین بازدید از طرح‌های خوداشتغالی و واحد‌های مسکونی احداث شده در شهرستان‌های بیرجند، خوسف، سرایان، فردوس و زیرکوه و حضور در  رزمایش توزیع ۸۰۰۰ هزار بسته تحصیلی از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در این سفر دو روزه است.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + پانزده =