وحدت نیروهای مسلح سبب تقویت بنیه دفاعی کشور می‌شود

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، همزمان با هفته وحدت امیر سرتیپ دوم «ارسلان پرویز» فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق با حضور در ستاد فرماندهی مرکز آموزش مرزبانی محمد رسول الله (ص) استان خراسان‌جنوبی با سردار سرتیپ دوم «محمدی» فرمانده مرکز آموزش مرزبانی محمد رسول الله(ص) بیرجند دیدار و گفت‌وگو کرد.

فرمانده منطقه  پدافند هوایی شرق در این دیدار گفت: یکی از مؤلفه‌های اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نیروهای مسلح قدرتمند آن است که این اقتدار نظامی در سایه وحدت و همدلی نیروهای مسلح محقق می‌شود.

پرویز به وحدت و همدلی بین پدافند هوایی و سایر نیروهای مسلح اشاره کرد و بیان داشت: وحدت نیروهای مسلح موجب هم‌افزایی و تقویت بیش از پیش بنیه دفاعی کشور به ویژه در حوزه دفاع هوایی می‌شود.

وی مأموریت اصلی و ذاتی مرزبانان را حفظ و صیانت از مرزهای کشور دانست و مطرح کرد: سلحشوران و ایثارگران مرزبانی با مجاهدت وصف ناشدنی برای انجام موفق مأموریت‌های خود در تلاش هستند.

در ادامه سردار سرتیپ دوم « محمد  علی محمدی» فرمانده مرکز آموزش مرزبانی محمد رسول الله(ص) خراسان‌جنوبی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق، گفت: امروز امنیت آسمان شرق کشور حاصل تلاش فرماندهان و رشادت‌های نیروهای پدافند هوایی است که به صورت شبانه‌روزی حرکات و فعالیت دشمنان را رصد می‌کنند.

وی تأکید کرد: پدافند هوایی مجموعه‌ای کاملاً تخصصی و دانش بنیان است و امروز در عالی‌ترین سطح تخصصی در برابر ابرقدرت‌ها ایستادگی می‌کند.

فرمانده مرکز آموزش مرزبانی محمد رسول الله(ص) خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: مرزبانی استان و این مرکز در راستای تحکیم وحدت بین نیروهای مسلح و هم‌افزایی بیشتر از هیچ کوششی برای همکاری با مجموعه پدافند شرق دریغ نخواهد کرد و تمامی پاسگاه‌های انتظامی مستقر در استان آمادگی همکاری همه‌جانبه با شبکه یکپارچه پدافند هوایی را دارند.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح/ی


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − دو =