کشف ۱۵۶ کیلو تریاک در خراسان‌جنوبی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سرهنگ حسن شجاعی‌نسب ظهر امروز امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اخباری مبنی بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ و انتقال آن به شهرهای شمال کشور دریافت کردند که پیگیری موضوع و دستگیری متهمان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی بیان داشت: مأموران عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر استان استان با همکاری مأموران انتظامی شهرستان نهبندان هنگام کنترل خودروهای عبوری در یکی از روستاهای شهرستان بیرجند سواری پژو ۴۰۵ قاچاقچیان را مشاهده و به راننده آن دستور ایست دادند.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی افزود: مأموران در یک اقدامی منسجم و هماهنگ سواری پژو را متوقف و در بازرسی از آن ۱۵۶ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

شجاعی‌نسب مطرح کرد: مأموران در این ارتباط یک خودرو توقیف و یک متهم دستگیر کردند که به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

وی خاطرنشان کرد: برخورد نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر قاطع و بدون اغماض خواهد بود و پلیس اجازه جولان و سرکشی به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد داد.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 5 =