اخبار ورزشی | مسابقات فوتبال نونهالان زیر ۱۵ سال بیرجند آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، مسابقات والیبال آزاد شهرستان سرایان به میزبانی شهر سه‌قلعه و در محل سالن جهان پهلوان تختی این شهر و با حضور ۸ تیم از شهرستان‌های سرایان، فردوس و قاین برگزار شد.

 تیم‌های شرکت کننده در دو گروه چهار تیمی ساماندهی شدند که گروه الف، تیم‌های بیمه البرز سرایان، جوانان گلچین پسند فردوس، جایگاه تیغاب و پیشکسوتان سه‌قلعه و در گروه ب؛ تیم‌های دهیاری بسطاق، دهیاری تیغاب، آزاد سه‌قلعه و جوانان آیسک قرار گرفتند.

این رقابت‌ها به مدت ۸ شب به طول انجامید که هر شب دو بازی برگزار شد و سرانجام پس از انجام ۱۶ بازی این رقابت‌ها به ایستگاه پایانی خود رسید.

در دیدار نهایی بعد از یک بازی حساس و تماشایی تیم بیمه البرز سرایان با نتیجه ۳ بر ۲ حریف خود گلچین پسند فردوس را شکست داد و قهرمان این رقابت‌ها شد و تیم جوانان گلچین پسند فردوس جایگاه دوم و دهیاری بسطاق با نتیجه ۳ بر ۱ دهیاری تیغاب را از پیش رو برداشت و در جایگاه سوم ایستاد.

برگزاری رقابت‌های اسکیت قهرمانی خراسان‌جنوبی

رقابت‌های اسکیت قهرمانی استان خراسان‌جنوبی با حضور بیش از ۱۰۰ نفر شرکت کننده از شهرستان‌های استان در دو ماده تایم تریل (انفرادی) و گروهی در محل پیست آریا شهرستان بیرجند برگزار شد.

تیم اعزامی شهرستان فردوس که متشکل از ۱۲ نفر در دو بخش دختران و پسران در این رقابت‌ها شرکت کرده بود موفق به کسب یک مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۳ مدال برنز شد.

مسابقات فوتبال نونهالان زیر ۱۵ سال شهرستان بیرجند از ۱۹ آبان‌ماه با حضور ۵ تیم آغاز می‌شود. این تیم‌ها به صورت دوره‌ای رفت و برگشت تا پایان آذر با هم رقابت خواهند کرد.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 10 =