کشف ۱۰۳ کیلو تریاک در «نهبندان»/ باند سارقان منهدم شد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار ناصر فرشید ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مأموران انتظامی نهبندان با دریافت اخباری مبنی بر حمل مواد افیونی توسط سوداگران مرگ در این شهرستان، پیگیری موضوع و دستگیری متهمان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران هنگام گشت‌زنی در محورهای فرعی شهرستان نهبندان یک سواری پژو را مشاهده و به آن مشکوک شدند که پس از شناسایی، با علائم هشدار دهنده به راننده آن دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی بیان داشت: راننده سواری پژو ۴۰۵ پس از مشاهده مأموران پلیس متواری شد که مأموران در یک عملیات ضربتی با رعایت قانون به کارگیری سلاح با شلیک چند گلوله خودرو را متوقف کردند که در بازرسی از آن ۱۰۳ کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک کشف شد.

فرشید خاطرنشان کرد: مأموران در این رابطه یک خودرو توقیف و ۳ متهم دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

وی مطرح کرد: با وقوع چند فقره انواع سرقت در شهرستان نهبندان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی افزود: مأموران با انجام اقدامات پلیسی و بررسی سرنخ‌های به جامانده، ۲ سارق سابقه‌دار را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرشید عنوان کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی به ۷ فقره انواع سرقت در شهرستان نهبندان اعتراف کردند و گفتند اموال سرقتی را به ۳ مالخر فروخته‌اند که در ادامه عملیات با توجه به اعترافات سارقان دستگیر شده ۳ مالخر را در یک عملیات ضربتی دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به  مراجع قضایی معرفی شدند.

وی متذکر شد: شهروندان در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان مواد مخدر و هرگونه بی‌نظمی و اخلال در نظم عمومی، موضوع را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + شش =