هزار و ۱۰۵ پروژه درخراسان جنوبی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی بعداز ظهر امروز در نشست خبری گرامی داشت هفته دولت با رسانه‌ها اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر از مدیران تراز انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند که با کارنامه‌‌ای ناب و مردمی منشا برکات خوبی بودند.

وی با اشاره به تشکیل کمیته‌های ۱۴ گانه ستاد بزرگداشت هفته دولت در خراسان جنوبی افزود: تعداد ۸۰۴ برنامه با ۱۱۰ عنوان در حوزه‌‌های فرهنگی، اجتماعی و جهادی در این هفته اجرایی و عملیاتی می‌شود.

استاندار خراسان‌جنوبی تعداد کل پروژه‌های قابل افتتاح و آغاز عملیات اجرایی استان در هفته دولت را هزار و ۱۰۵ مورد عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۳۱۹ پروژه روستایی و ۷۸۶ پروژه شهری است.

قناعت کل اعتبارات هزینه شده این پروژه‌ها از منابع مختلف مالی را  ۹ هزار و ۷۰۵ میلیارد تومان عنوان کرد.

وی با اشاره به هزار و ۲۱ پروژه قابل افتتاح خراسان‌جنوبی در هفته دولت تصریح کرد: از این تعداد ۲۴۴ مورد شهری و ۷۷۷ مورد روستایی می‌باشد که در مجموع، ۸ هزار و ۱۶۷ میلیارد تومان هزینه شده است.

استاندار خراسان جنوبی  از آغاز عملیات اجرایی ۸۴ پروژه استان در این هفته خبر داد و یادآور شد: برای احداث ۷۵ پروژه شهری و ۹ پروژه روستایی مبلغ هزار و ۵۳۸ میلیارد تومان اعتبار لازم است.

قناعت خاطرنشان کرد: در بخش عمرانی تعداد ۹۴۹ پروژه با اعتبار ۸ هزار و ۴۹۱ میلیارد تومان در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

وی متذکر شد: طرح‌های بخش سرمایه‌گذاری نیز ۱۵۶ پروژه با اعتبار هزار و ۴۹۱ میلیارد تومان بوده است.

انتهای‌پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − دو =