۲۸ هزار گذرنامه برای زائران اربعین خراسان جنوبی صادرشد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سرهنگ زنگویی، رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی ظهر امروز در بازدید از دفاتر پلیس +۱۰ بیرجند اظهارداشت: این تعداد از ابتدای تیرماه تا ابتدای شهریور ماه برای درخواست کنندگان صادر وتحویل شده است.

وی  با اشاره به اینکه  افرادی که فاقد گذرنامه هستند اجازه خروج از کشور را ندارند گفت: حتما زائران برای درخواست  گذر موقت به پلیس +۱۰ مراجعه کنند.

رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی افزود : متقاضیان برای تمدید گذرنامه در مرکز استان به اداره مهاجرت وگذرنامه انتظامی و در شهرستانها به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان مراجعه کنند.

زنگویی با اشاره به اینکه هر شخصی که به هر دلیلی گذرنامه اصلی برایش صادر نشده می تواند تقاضای گذرنامه موقت داشته باشد گفت: صدور گذر نامه موقت اربعین حداکثر ظرف ۷۲ ساعت و از طریق اداره پست به آدرس متقاضیان تحویل می‌شود.

رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه  فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: افرادی که تاریخ صدور گذرنامه آن‌ها از تاریخ ۱ شهریور ۹۱ به بعداست و فاقد اعتبار و سالم است که قصد سفر در مراسم اربعین دارند برای تمدید گذرنامه خود اقدام کنند.

انتهای پیام/۴۹۰۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =