بانوان خراسان جنوبی به ۳ مدال خوشرنگ مسابقات قهرمانی کشور دست یافتند

به گزاش خبرگزاری فارس از بیرجند، بانوان شایسته خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور خوش درخشیدند و مدال‌های خوش رنگی را برای استان به ارمغان آوردند.

هدی قاسمی در مسابقات قهرمانی دو ومیدانی نوجوانان کشور در ماده ۴۰۰ متر با مانع با گردن‌آویز نقره بر سکوی دوم رقابت‌ها ایستاد.

این ماراتن ملی با شرکت بیش‌ از ۲۰۰ دو ومیدانی‌کار برتر کشور در پیست دو ومیدانی مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

رجبی بر سکوی قهرمان مسابقات آزاد دارت کارگران کارخانجات کشور ایستاد

پرونده مسابقات آزاد دارت قهرمانی کارگران کشور در بخش بانوان با حضور ۲۷ بازیکن از ۱۱ استان با معرفی برترین‌ها در اردبیل بسته شد.
 
 در بخش انفرادی  این دوره از رقابت‌ها زهرا رجبی از شهرستان طبس خراسان جنوبی با کسب نشان طلا بر سکوی قهرمانی ایستاد، مژگان پالیزوان از استان تهران نایب قهرمان، آرنوش رجبی از استان مرکزی و هانیه صفری سوم مشترک را از آن خود کردند.

 همچنین در بخش دوبل انتخابی مسابقات دارت آزاد قهرمانی کارگران کارخانجات کشور زهرا رجبی از خراسان جنوبی به همراه مژگان پالیزوان‌ از تهران با گردن آویز نقره در جایگاه دوم رقابت‌ها ایستاد، لیلا مهرجو و مژگان پالیزوان از تهران مقام نخست و آرزو پهناور و سمیرا امامی از اردبیل و معصومه حاجی زادگان و الهام صادقی از قزوین مقام سوم مشترک را کسب کردند.

 کسب مقام سوم مسابقات کاراته کشور توسط ورزشکار خراسان جنوبی 

در مسابقات قهرمانی کاراته سبک شیتوریو اینویی‌های بانوان کشور تنها نماینده خراسان جنوبی با مربیگری  زهرا تقبان از شهرستان طبس خوش درخشید. 

 مریم رحیمی در این رویداد ورزش ملی در بخش کمیته‌ مسابقات با کسب مدال برنز رقابت‌ها بر سکوی سوم ایستاد.

 مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کشور با شرکت قریب‌بر ۳ هزار ورزشکار برتر سراسر کشور در تهران برگزار شد.

انتهای‌پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 11 =