«زیرکوه» پیشنهاد استاندار خراسان جنوبی به بنیاد علوی به عنوان نقطه هدف

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی امروز در  دیدار با مدیرعامل بنیاد علوی که به استان سفر کرد است اظهارداشت: در استفاده از ظرفیت ها و بهره برداری از پتانسیل‌های مختلف، تنها انتفاع استان برای ما مهم است. 

به گفته وی در راستای انتفاع استان، حمایت خود را از حوزه های مختلف دریغ نمی کنیم. 

وی با اشاره به اقدامات خوب بنیاد علوی در استان و به ویژه در شهرستان درمیان، تصریح کرد: تفاهم نامه ای که در راستای محرومیت زدایی از شهرستان درمیان منعقد شده، نتایج خوبی به همراه داشته است. 

استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر ضرورت ادامه همکاری های بنیاد علوی در استان، اظهار داشت: با عنایت به شرایط خاص زیرکوه، پیشنهاد ما این است که به مشابه آن چه در درمیان رقم خورده در این شهرستان نیز تکرار شود. 

قناعت متذکر شد: همان طور که می دانید در سفرهای رئیس جمهور، تأکید بر اتمام طرح های نیمه تمام است و تعریف پروژه جدید جایگاهی ندارد، اما از آن جایی که زیرکوه، تنها منطقه استان بود که از نعمت بیمارستان محروم مانده بود، لذا احداث بیمارستان در مصوبات گنجانده شد. 

وی با تأکید بر اینکه زیرکوه، انتخاب درستی برای فعالیت های بنیاد علوی است گفت: هدف ما از استفاده از ظرفیت بنیاد علوی در رفع مشکلات مناطق مختلف، سرعت بخشیدن به روند اجرای کارهاست. 

به گفته وی بروکراسی های اداری، کمبود منابع اعتباری و… مانعی برای اجرای پروژه ها توسط دولت هاست. 

استاندار خراسان جنوبی به اقدامات ارزنده دولت سیزدهم در خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: بسیاری از این کارها، زیرساختی است و چند سال بعد نتیجه می دهد. 

قناعت تأکید کرد: مردم خراسان جنوبی، ولایتمدار و پای نظام و انقلاب بوده و شایسته خدمت هستند.

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 4 =