بسته خبری حوادث خراسان جنوبی| دستگیری ۳۶ سارق و برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف

خبرگزاری فارس – خراسان جنوبی؛ در بسته خبری حوادث امروز خراسان جنوبی در جریان جزئیات اخباری با عنوان دستگیری ۳۶ سارق، کشف هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق در بیرجند و طرح برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف در سرایان قرار می گیرید.

دستگیری ۳۵سارق در خراسان جنوبی  

سرهنگ کاظم صادقی، رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی اظهار داشت: در راستای برخورد با سارقان، اولین طرح مبارزه با سرقان محتویات داخل خودرو به مدت ۳ روز در استان با بهره گیری و استفاده حداکثری از امکانات و تجهیزات فنی پلیس اجرایی شد. 
 
وی بیان داشت: در این طرح با انجام اقدامات و تحقیقات گسترده پلیسی، ۳۵ نفر سارق دستگیر و در بازجویی های انجام شده از متهمان به ۵۹ فقره سرقت اعتراف و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. 

به گفته رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی در این عملیات ۵ دستگاه خودرو و ۵ دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز کشف شد.

کشف هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق در بیرجند 

 سرهنگ احمد رضا کارگر، فرمانده انتظامی بیرجند هم گفت: ماموران پاسگاه مرک  این شهرستان بیرجند در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند. 

وی بیان داشت: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از خودرو، هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده های نفتی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند افزود: مأموران در این خصوص یک دستگاه خودرو را توقیف و یک نفر متهم را دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. 
 
 طرح برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف در سرایان 

 سرهنگ مهدی شکوهی راد، فرمانده انتظامی شهرستان سرایان نیز اظهارداشت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و به منظور برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف که سبب نارضایتی شهروندان شده بود، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان اجرایی شد. 

وی افزود: این طرح با حضور فعال یگان های اجرایی از جمله  پلیس راهور ، پلیس های تخصصی بخش آیسک سرایان اجرا شد و اماکن تفریحی و معابر عمومی شهر تحت پوشش قرار گرفت و در همین رابطه ۱۰ دستگاه موتورسیکلت متخلف شناسایی، توقیف و روانه پارکینگ شدند. 
 
 فرمانده انتظامی شهرستان سرایان بیان داشت: راکبان متخلف با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. 

دستگیری سارق در خوسف  

 سرهنگ محمد حسن اکبری فرمانده انتظامی خوسف نیز گفت: با وقوع سرقت ۳۷ راس احشام در این شهرستان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی خوسف قرار گرفت. 
 
وی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ شهرستان خوسف با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، یک نفر سارق را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی ۳۷ رأس احشام سرقتی که قصد جابه جایی به شهر دیگر را داشت کشف کردند. 

به گفته وی احشام سرقت شده پس از هماهنگی با مقام قضایی تحویل مالک آن شد.

پایان پیام/۶۹۰۷۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =