رهایی از بند ۳ زندانی جرائم غیر عمد در خراسان‌جنوبی

خبرگزاری فارس – خراسان جنوبی؛ رهاکردن آن‌هایی که دربند هستند توفیقی بس عظیم می‌خواهد که به طور حتم نصیب هرکسی نمی‌شود اما گاهی برخی می‌شود ناجی این زندانیان دربند و خبر از رهایی و آزادی زندانیان می‌دهند که با وساطت و کمک آن‌ها، خیران و رضایت شکات به آغوش گرم خانواده بازگشته‌اند.

همانند اقدامی که ستاد دیه خراسان جنوبی برای دومین بار در هفته دولت انجام داد و زمینه آزادی سه نفر دیگر از زندانیان جرائم غیر عمد این استان را فراهم آورد تا تعداد زندانیان رها از بند به میمنت این هفته در خراسان جنوبی به ۴ نفر برسید.

آن طور که حامد اکبرپور، جانشین ستاد دیه خراسان جنوبی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس از بیرجند اظهارداشت: سه نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان با کمک ستاد دیه خراسان جنوبی و کشور، رضایت شکات و پیگیری قضائی برای اقساطی کردن بخشی از بدهی آن‌ها آزاد شدند.

وی بدهی این مددجویان را ٧۵ میلیارد و ۶٠٠ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: از این مبلغ ۴۲ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال اعسار و ۳۱ میلیارد و ۴۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال رضایت شاکی و بقیه به ارزش یک میلیارد و ۶۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال از سوی ستاد دیه استان و کشور پرداخت شد تا این عزیزان به آغوش گرم خانواده برگردند.

پایان پیام/ ۶۹۰۷۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهار =