چشم روشنی‌های دولت به مردم فردوس و بشرویه

خبرگزاری فارس- خراسان جنوبی؛ با این که روز گذشته آخرین روز از هفته دولت بود اما جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی امروز برای حضور در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های ویژه هفته دولت، به شهرستان‌های فردوس و بشرویه رفت.

 برنامه های سفر استاندار خراسان‌جنوبی همانند همه سفرها با حضور در گلزار شهدای فردوس و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و گفت وگو با خانواده های معزز شهدا آغاز شد.

حضور در مراسم افتتاح ترمینال ضبط پسته، مجتمع خدماتی رفاهی، آسفالت معابر روستایی خانیک و اصلاح و توسعه شبکه برق روستای امرودکان به نمایندگی از ۹ پروژه برق رسانی و کلنگ زنی مخزن ذخیره ۵ هزار مترمکعبی نیز از برنامه های پیش بینی شده برای این سفر بود.

در این روز از ۸ طرح در شهرستان فردوس با هزینه ۲۲ میلیارد و ۲۸۴ میلیون تومان بهره برداری شد.

امروز با حضور استاندار خراسان جنوبی ۸ طرح برق رسانی، خدماتی و آسفالت معابر در شهرستان فردوس به بهره برداری رسید.

عیادت استاندار از خبرنگار حادثه دیده 

همچنین استاندار خراسان جنوبی به عیادت خبرنگار حادثه دیده در فردوس رفت و عرض خدا قوتی نیز به کادر درمانی بیمارستان فردوس داشت.

جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی در آیین افتتاح طرح احداث مخزن ۵ هزار مترمکعبی اظهار کرد: عده ای به ظاهر انقلابی نگاهشان به سیستم مدیریتی خاص و مبتنی بر اسلام ناب نبود لذا در مدیریت کشور نگاه های تکنوکراتی حاکم بود و پیشرفت را به هر قیمتی می‌خواستند.

وی گفت: وقتی نگاه های انقلابی حاکم می شود  عدالت را محور کار توزیع اعتبارات، حل مشکلات مردم، توجه به حوزه زیرساخت ها و… قرار می دهند.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری عنوان کرد: معظمٌ له تأکید داشتند برخی مشکلات و چالش ها هنوز وجود دارد و در حوزه اطلاع رسانی ضعیف هستیم، اما در حوزه اقتصاد، معیشت و زیرساختی اتفاقات بزرگ و میمونی دارد اتفاق می افتد که نشان از ریل گذاری درست است.

قناعت با اشاره به تمجید رهبری از دولت، بر قابل قیاس نبودن اقدامات دولت قابل نسبت به قبل تأکید کرد و گفت: طی دو سال اخیر یک هزار و ۸۵۰ هکتار  زمین به حوزه شهری الحاق شده و ۴ هزار هکتار هم در حال آماده سازی است در حالی که طی هشت سال گذشته تنها ۱۲ هکتار الحاق زمین داشته ایم.

به گفته وی در همین دو سال گذشته در شهرستان سرایان ۸۰ کیلومتر روکش آسفالت انجام شده که باید اطلاع رسانی شود.

قناعت با بیان اینکه باید با همین جهش حرکت کنیم، گفت: خط انتقال آب از دریای عمان و خلیج فارس را داریم که کار بزرگی است.

وی با اشاره به این که به حوزه زیر ساختی و معادن به خراسان جنوبی توجه می شود، گفت: در چهار ساله اول دولت سیزدهم اثرات آن را خواهیم دید به شرط اینکه وحدت و یکپارچگی و پیگیری‌های مستمر در دستور کار مسوولان دولتی باشد.

طرح های هفته دولت بشرویه

بنابراین گزارش، استاندار خراسان‌جنوبی در ادامه سفرهای شهرستانی خود برای حضور در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های ویژه هفته دولت، عصر امروز به بشرویه رفت.

 حضور در مراسم افتتاح طرح آبخیزداری روستای محمدآباد و روستای عشق آباد، طرح ترمینال ضبط پسته، افتتاح پنج واحد تجاری و سه واحد مسکن دو معلولی از جمله برنامه های این سفر بود.

همچنین کلنگ زنی بازارچه صنایع دستی شهرستان بشرویه و دیدار با خانواده شهید عزیزی نیز از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای این سفر اعلام شد.

علیرضا عباس زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی نیز امروز  ایستگاه آتش نشانی بخش ماژان خوسف را با هزینه کرد ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان افتتاح کرد.

پایان پیام/۶۹۰۷۵

 

 


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =