شرط کمیته امداد خراسان‌جنوبی برای ایجاد ۷ هزار و ۶۰۰ شغل

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، محمد عرب، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی به همراه معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان در بازدید از دو شعبه بانک ملی و یک شعبه بانک صادرات بیرجند به مناسبت روز بانکداری اسلامی با هدف تکریم بانک‌ها از تعامل این بنگاه‌های اقتصادی در راستای ارائه تسهیلات به نیازمندان قدردانی کرد.

وی در این بازدید گفت:کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای توانمندسازی اقتصادی خانواده‌ها همه‌ساله تلاش می‌کند که با جلب و جذب همکاری ارزشمند بانک‌ها بتواند به افراد جویای شغل مبالغی را به‌عنوان سرمایه اولیه ایجاد اشتغال پرداخت کند که در سال‌جاری ۱۴ بانک عامل در استان در این کار بزرگ مشارکت دارند. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی ادامه داد: در تعالیم اسلامی همواره یکی از کارهای خیر که از لحاظ ارزش با پرداخت صدقه مقایسه شده و ارزش بالاتر برای آن بیان شده وام قرض‌الحسنه است این وام‌ها سرمایه پاکی بوده که موجب خیر و برکت در ابتدای کار نیازمندان می‌شود.

عرب تاکید کرد: در سال‌جاری تلاش خواهیم کرد با همت بانک‌های استان‌ مبلغ ۷۹۶ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه را به متقاضیان این وام‌ها پرداخت و زمینه اشتغال را برای بیش از ۷ هزار و ۶۰۰ خانواده نیازمند اشتغال در استان فراهم کنیم. 

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =