وضعیت خبرنگار حادثه‌دیده‌ باشگاه خبرنگاران جوان فردوس رو به بهبود است

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از فردوس، خودروی حامل خبرنگاران شهرستان فردوس خراسان جنوبی صبح روز دوشنبه ششم شهریورماه که برای پوشش خبری مراسم پروژه‌های هفته دولت از سمت روستای کجه چانو به سمت فردوس در حال حرکت بودند، واژگون شد و پنج نفر در این حادثه مصدوم شدند.

در ساعات اولیه وقوع این حادثه، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و فرماندار شهرستان فردوس از خبرنگاران حادثه دیده در این سانحه بازدید کرد و قناعت استاندار خراسان جنوبی نیز در پی این حادثه برای پیگیری موضوع، دستور ویژه‌ای صادر کرد.

همچنین استاندار خراسان جنوبی، نماینده‌ی مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس و دیگر مسوولان روز گذشته با حضور در بیمارستان شهید چمران فردوس از خبرنگار حادثه دیده‌ی باشگاه خبرنگاران جوان عیادت کردند.

جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش تیم درمان گفت: از زمان اتفاق این حادثه‌ی ناگوار پیگیر شرایط حادثه دیدگان بودم و سلامتی خبرنگار این شهرستان دغدغه‌ی ما می‌باشد.

قناعت همچنین دستورات ویژه برای رسیدگی به وضعیت خانم اسلام بر تا بهبودی کامل را به مسوولان مربوطه صادر کرد.

سیدمحمد موسوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در خصوص آخرین وضعیت خبرنگاران حادثه‌دیده در فردوس اظهار داشت: سه خبرنگار و راننده حادثه مرخص شدند و تنها خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در بخش عمومی بیمارستان شهید چمران فردوس بستری است.

وی افزود: این بیمار روز اول شرایط بسیار نامناسب و سطح هوشیاری پایینی داشت که با تلاش تیم دانشگاه علوم پزشکی و مخصوصا شهرستان فردوس الحمدالله سطح هوشیاری بیمار نسبت به روزهای گذشته بسیار بهتر شده است.

وی افزود: اگر همین روند در روزهای آینده ادامه پیدا کند، قاعدتا خطر به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.

وی تاکید کرد: وضعیت بیمار به نسبت چند روز گذشته بسیار بهتر شده است.

پایان پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 12 =