بانوان تیرانداز خراسان‌جنوبی در رقابت‌های استعدادهای برترکشور

خبرگزاری فارس – خراسان‌جنوبی؛ در بسته خبری ورزش خراسان‌جنوبی اخباری در زمینه اعزام تیراندازان بانوان استان به المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور، انتصاب سرپرست هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان‌جنوبی و انتخاب تیم دارت استان برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور را مرور می کنیم.

تیراندازان استان در المپیاد استعدادهای برتر

 تیم تیراندازی دختران خراسان‌جنوبی در ماده‌ های تفنگ و تپانچه به چهارمین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور به میزبانی استان اصفهان اعزام شدند.

این تیم را زهرا دلیر، آرنیکا طحانی و کیمیا خزاعی در ماده تپانچهو سونیا جعفری، ستایش جهدی و پریا فرخی در ماده تفنگ همراهی می کنند.

مربی این تیم را فاطمه زهرا سعادتی و سرپرست آن را اکرم کیانی برعهده دارد.

۲ خواهر تیرانداز اهداف پروازی 

همچنین خواهران ساجده و ساناز حسین زاده نیز به مسابقات چهارمین المپیاد استعدادای برتر ورزشی کشور به میزبانی استان تهران در رشته اهداف پروازی اعزام شدند.

انتصاب سرپرست هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان جنوبی 

طی حکمی از سوی مازیار ناظمی رییس فدراسیون، مهدی خواجوی به عنوان سرپرست هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان‌جنوبی معرفی و منصوب شد.

خواجوی دانش آموخته دکتری حسابداری، ۸ سال سابقه دبیری هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان‌جنوبی، دارای مدرک بین المللی آموزش مربیان در حوزه موتورسواری و اتومبیلرانی و بیش از ۱۵ سابقه مدیریت را در کارنامه دارد.

پیش از این سامان اکبرپور، رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان‌جنوبی را عهده دار بود. 

انتخاب تیم دارت استان برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور

مسابقات دارت انتخابی تیم بانوان خراسان جنوبی در خانه دارت باشگاه پایار شهرستان طبس برگزار  شد.

در پایان این دوره از مسابقات که ۸ بازیکن از شهرستان های بیرجند و طبس به صورت گروهی با یکدیگر به رقابت پرداختند مائده عطایی، سیده‌ملیحه قریشی‌زادگان، حانیه اباذری و آتنا بیگمی به ترتیب مقام های اول تا چهارم را کسب کردند و به عنوان بازیکنان تیم بزرگسالان استان انتخاب شدند.

مسابقات دارت قهرمانی کشور ۱۱ و ۱۲ مهرماه در استان سمنان برگزار خواهد شد.

پایان پیام/

 


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =